FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Starší dorost: Pardubice - Blšany 1:0

Starší dorostenec Blšan Na základě informací trenéra Koutenského vám nabízíme reportáž z víkendového utkání staršího dorostu Blšan v Padubicích, které naši hráči prohráli kvůli gólu z penalty 0:1.

Na umělé trávě v Pardubicích se od úvodního hvizdu zdálo, že pan rozhodčí je jakýmsi funkcionářem Pardubic. Už v 7.minutě odpískal penaltu pro domácí mladíky, jenže ji vzápětí odvolal kvůli ofsajdu. O čtyři minuty později byl faulován blšanský Trup, ale stihl ještě v pádu nahrát na Hudce, který mohl postupovat sám na bránu domácíh, ale místo ponechání výhody sudí odpískal faul a než Blšany mohly rozehrát, obrana domácích se zformovala. Jinak na hřišti probíhala vyrovnaná hra, domácí se snažili útočit, ale bez efektu, vypracovali si jen jednu pořádnou šanci. Naši hráči byli často trestáni žlutými kartami.

Ve 32.minutě upadl domácí hráč ve vápně a tentokrát už rozhodčí penaltu nejen odpískal, ale i nechal kopnout. Pardubický útočník se postaral o vedení domácích 1:0. Už o čtyři minuty později měl Zápotocký velkou šanci vyrovnat, šel sám na brankáře, ale míč mu spíš překážel a brzy byl domácími obránci zablokován, takže bylo po šanci. Obrovská příležitost na vyrovnání nastala ve 39.minutě- z levé strany přišel pěkný centr do pokutového území, kde Podroušek střílel do bránu, ale domácí jeho pokus zblokovali patrně i za pomoci ruky. K odraženému míči se dostal další hráč Blšan, střílel, ovšem tentokrát až na brankové čáře stál pardubický hráč, který měl podle sudího ruku u těla, když s její pomocí odrážel míč směřující do brány. Z akce zbyl jen nevyužitý rohový kop.

Ve druhém poločasu se Blšany vrhly do snahy vyrovnat utkání. Výborně hráli střední záložníci, ale útok zaostával. Hra se tak odvíjela jen ve středu hřiště a mimo vápno. Pardubice se na mnoho nezmohly, provedly pouze jediný útok na Trenčanského. V týmu FK Chmel pracovala lépe levá strana zálohy, kudy se přes Trupa a Hudce dostávalo mužstvo do útoku, zatímco pravé straně se Slípkou se nedařilo, což nezlepšilo ani jeho nahrazení Horváthem. V závěrečných minutách již hráli Chmelaři na čtyři útočníky, což ale také k brance nevedlo. Gól se nepodařilo vstřelit ani v nastaveném čase, kdy se po dlouhém pasu za obranu domácích dostal k míči Hudec, ale nedokázal včas zpracovat a poté už se ocitl ve velkém úhlu, z něhož již nestačil přesně zakončit. Poté z rychlého brejku zaútočily Pardubice, ale samostatný nájezd domácího hráče dobře zlikvidoval Trenčanský v brance Blšan.

Blšanští dorostenci byli po většinu utkání lepší, zápas byl však ovlivněn sudím, který nepískal objektivně. Vinu ovšem jako už tradičně nese i nemohoucnost hráčů v útočení.

SESTAVA BLŠANY:
Trenčanský
Erler, Raba, Vavroušek, Řehák
Slípka (68.Horváth), Zlatohlávek (78.Paul), Trup, Hudec
Podroužek, Zápotocký

Zpracováno na základě podkladů trenéra Koutenského

FK Chmel Blšany | 10.4.2006 21:45 | 536x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.9.2023 14:01:03