FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Souš vygumovala Blšany

Dvě trefy Štípka, stejný počet přesných zásahů v podání Schoře a jeden gól z kopačky Leibla. To byly hlavní argumenty, které rozhodly o tom, že v utkání fotbalové divize skupiny B domácí Baník Souš doslova vygumoval ze hřiště hostující FK Blšany. 

Hosté přijeli bez svých opor, takže v sestavě chyběl nejen věhlasný fotbalový kanonýr Horst Siegl, ale i středopolaři Poláček s Pilařem. Všichni prý jsou zranění.

Domácí vyhráli první poločas, když se po půlhodině hry trefil Štípek. Stejný hráč přidal hned po přestávce druhý gól. Následně se trefil Schoř a schylovalo se k domácí výhře. Navíc hosté přišli v rozmezí dvou minut o dva hráče. Do sprch se předčasně po druhé žluté a tím pádem i červené kartě poroučeli Šmerda s Horváthem a Blšany tak dohrávali o devíti. Čtvrtý gól vstřelil Leibl a pátý, který byl zároveň jeho druhým v zápase, pak Schoř.

„Jsme maximálně spokojeni, hráli jsme dobře a zaslouženě vyhráli," řekl po utkání autor dvou gólů Václav Štípek s tím, že podobně už by to chtělo zahrát také venku. „Na hřištích soupeř jsme o padesát procent horší, už by jsme to mohli v Českém Dubu zlomit, přeje si Štípek.

Baník Souš – FK Blšany 5:0

Branky: 29. a 47. Štípek, 64. a 88. Schoř, 77. Leibl. Rozhodčí: Bohatý, ŽK 2:8, ČK Šmerda a Horváth (oba Blšany). 450 divák. Poločas 1:0.

Baník Souš: Unger – Zícha, Duran, Horák, Wagner (53. L. Hofmann) – Leibl, Hanzlíček (46. Ihracký), Linka, Smrž (63. Jung) – Schoř, Štípek. Trenér: K. Chlad.

Převzato z Naše Mostecko

FK Chmel Blšany | 25.9.2011 10:29 | 1105x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 1.10.2023 7:17:12