FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

SK Viktorie Jirny - FK Chmel Blšany 3:1 (1:1) ( Doplněno )

Branky: 29. Kincl, 49. Horáček, 54. Havierník – 1. Horváth. ŽK: 2:5 ( 14. Kliment, 51. Šimek – 19. Horváth, 9. Siegl st., Kalanin, 9. Zinhasovič, 84. Dvořák.) Diváci: 184.

SK Viktorie Jirny: Štěpnička – Bílek, Obermajer, Horáček, Šimek – Havierník (79. Lamchi), Dubský, Kliment (55. Jandzik), Zoubek (73. Kejha)- Jindráček, Kincl

FK Chmel Blšany: Klíma – Kalanin, Šmerda, Kryštof – Zihansovič, Horváth (55. Matucha), Siegl st., Siegl ml. (87..Razím), Dvořák – Lancz, Gruber

Zdroj: http://www.onlajny.cz/…dex/id/31600

 

SK Viktorie Jirny – FK Chmel Blšany 3:1

 

Mistrovské utkání 11.kola 184 diváků, Muži

23.10.2011

 Proti kdysi prvoligovým Blšanům jsme nastoupili s jedinou změnou v sestavě oproti Vilémovu, kdy Eze Lemchiho nahradil ve středové řadě Andrew Kliment. Vstup do zápasu ale naši hráči podcenili. Myšlenkami byli nejspíš ještě v kabině, jinak by neprohráli dva souboje ve středu hřiště rychle za sebou. Po nich se ocitl v blízkosti naší branky záložník Chmelu Horváth, vydařenou zasekávačkou se zbavil Martina Horáčka a střelou k tyči překonal Honzu Štěpničku. V té chvíli se hrálo teprve zhruba čtyřicet vteřin a stav už byl 0:1!
Inkasovali jsme doslova bleskový gól a po něm nějaký čas nabírali dech. Až ve 24. minutě se dostal do vážnější šance Tomáš Dubský, ve snaze tečovat Obermajerovu hlavičku do protipohybu brankáře ale nezasáhl míč, jak by si sám představoval.
O pět minut později už to ale vyšlo, míč putoval po ose Havierník, Dubský, Jindráček, Kincl a byla z toho vyrovnávací branka. Jarda Jindráček poslal balon zprava mezi obránce Blšan na Máru Kincla, ten nejprve naznačil střelu, zasekl míč a poté vypálil k přední tyči Klímovy branky: 1:1! Klíma si na míč sice sáhl, střela však byla velmi dobře umístěna. Ještě do přestávky se nám přes územní převahu vstřelit vedoucí gól ne-podařilo. Vytvořili jsme si sice tlak, vyloženou šanci ale ne.
Až po pauze jsme rozhodli duel s posledním týmem tabulky ve svůj prospěch. Ve 49. minutě po trestném kopu Davida Zoubka letěl balon na zadní tyč, Martin Horáček jej vrátil do ohně, Klíma vyrazil jen před sebe, kde byl však Andrew Kliment a ten vypálil. Cestu do sítě si jeho střela sice nenašla, jenomže míč odskočil k Martinu Horáčkovi a ten už jej kopnul do brány: 2:1. Náš stoper dal vedoucí a současně vítězný gól!
V 54. minutě po akci Kincl, Havierník, Jindráček a opět Havierník zvýšil posledně jmenovaný na 3:1, a přidal tak důležitou pojistku. Důležitá byla už také proto, že v 61. minutě mohly Blšany skórovat podruhé. Siegl mladší ale trefil spojnici tyče a břevna. Ve zbývající půlhodině utkání se už nic významného neudálo, přesto mohl skórovat v 74. minutě znovu Mára Kincl, jehož střela mířila nad.
Kromě faktu, že jsme otočili nepříznivý vývoj utkání a získali tři body, se jeví jako pozitivní i návrat uzdravených Tomáše Jandzika a Ondry Kejhy do sestavy. První z nich absentoval nějaký čas s poraněnými vazy v kotníku, druhý zase s bolavým kolenem. Proti Blšanům nastoupili oba ve druhém poločase coby střídající hráči.

Rozhodčí: HR: Blaschke Michal, Hock David, Dujsík Jiří DS: Urban Jiří

Sestava SK Viktorie Jirny

ŠTĚPNIČKA – BÍLEK, OBERMAJER, HORÁČEK, ŠIMEK – HAVIERNÍK LUKÁŠ (LEMICHI), ZOUBEK (KEJHA), DUBSKÝ, KLIMENT (JANDZIK) – KINCL, JINDRÁČEK

Události minutu po minutě

 

1. gól 0:1 Siegl Horst ml.
Hosté se hned z první akce dostali do vedení !
9. žlutá karta Zinhasovič Mirza
9. žlutá karta Siegl Horst st.
14. žlutá karta KLIMENT
19. žlutá karta Horváth Martin
29. gól 1:1 JINDRÁČEK
49. gól 2:1 KINCL
51. žlutá karta ŠIMEK
54. gól 3:1 HAVIERNÍK LUKÁŠ
56. střídání JANDZIK > KLIMENT
73. střídání KEJHA > ZOUBEK
81. střídání LEMICHI > HAVIERNÍK LUKÁŠ
85. žlutá karta Dvořák Ondřej

Zdroj: http://www.viktoriejirny.cz/…el-blsany-31

FK Chmel Blšany | 24.10.2011 15:46 | 1128x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 1.10.2023 7:24:54