FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

S Motorletem v duchu podzimní tradice

Na umělé trávě pražského Motorletu doplatily Blšany na nepovedený druhý poločas a podzim tak symbolicky zakončily porážkou 2:0.

Už ve 4. minutě se sám na Krabce řítil Majerčín, náš gólman ale včas vyběhl a zabránil pohromě. O chvíli později chmelaři rychle vykombinovali soupeře ve středu hřiště a po přihrávce Klinky Matucha orazítkoval tyč. V 10. minutě se hráč Motorletu octl sám před Krabcem, ale centr nezpracoval a míč se od něj slabě odrazil ke Krabcovi. Majerčín následně po další rychle akci obhodil brankáře, ale i branku. Tlak Motorletu gradoval, Blšany nehrály špatně, ale evidentní rozdíl mezi oběma mužstvy byl ve finální fázi. Ve 22. minutě po rohu nastřelili domácí břevno. Poté se dlouho nic závažného nedělo, až ve 38. minutě se řítil na bránu Matucha, Foferka byl ale u míče dřív. Ve 42. minutě Siegl st. po dalších zmatcích v blšanské obraně vyhlavičkoval míč z brankové čáry. 

Jestliže v první půli dokázali blšanští kombinovat a občas si vytvořit šance, ve druhé půli zcela odpadli. Nejprve ve vyložené pozici Podvín hlavičkoval přesně do Krabce. Utkání rozhodla kontroverzní situace z 55. minuty. Po důrazném souboji u rohového praporku zůstal na zemi ležet Šmerda, načež se na něj běželi podívat někteří hostující hráči v domnění, že hra byla přerušena. Domácí toho ale využili, rychle rozehráli rohový kop do rozhozené poloprázdné obrany hostí a Krabec ho jen vyboxoval k domácímu Strnadovi, který nikým neatakován trefil poloprázdnou bránu. Jediný výraznější blšanský moment ve 2. poločase přišel v 57. minutě, kdy Kryštofův přímý kop s obtížemi Foferka vyrazil na roh. Šmerda následně páli po zemi vedle. Zbylé minuty se nesly ve znamení převahy domácích, protože blšanští až příliš snadno ztráceli míče a vepředu byli takřka neškodní. Rána z milosti přišla v poslední minutě, kdy se hlavou po rohu trefil střídající Glasnovič.

Máme tak za sebou desátou porážku v řadě a nejspíše nejhorší podzim celé historie.

FK Motorlet Praha 2:0 FK Chmel Blšany (0:0)

branky: 55. Strnad, 90. Glasnovič 

Motorlet: Foferka – Vršek, Podvín, Dejl, Podzemský, Machurka, Zmeškal, Pyšek, Strand, Brodský, Majerčín

Blšany: Krabec – Matucha, Šmerda, Kryštof, Zinhasovič, Horváth, Siegl st., Siegl, Klinka, Seidel, Lancz

cca 50 diváků

FK Chmel Blšany | 20.11.2011 16:40 | 1058x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.5.2023 9:35:48