FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Rozpadá se kádr Blšan? Hráči se objevují jinde

Blšany – Divizní Chmelaři sehráli zatím jen jediný přípravný duel s účastníkem pražského okresního přeboru, sestava a další plány nejsou zřejmé.

Podzim jsme sice luxusně zpackali, ale na jaře zabereme, už se to nebude opakovat. V zimě posílíme a nesestoupíme,” tvrdil po posledním podzimním zápase Josef Němec, hrající trenér Chmelařů, kterým patří po první půlce sezony v divizní tabulce poslední místo. Mají pouhé tři body. Jenže… Jaro? Nikdo neví, v Blšanech je ticho. Příprava? I když už sezona pomalu klepe na dveře, sehráli Chmelaři všeho všudy jen jediný zápas nevalné úrovně.

Žádné nové jméno

A další signál, že v bývalé prvoligové vísce dlouhodobě nefunguje vše, jak má: jména, která známe ze sestavy Blšan, se začínají objevovat v přípravách jiných týmů. Chmelaři budou mít pravděpodobně problémy se sestavou. Razím se připravuje s týmem Podbořan, odkud byl do Blšan zapůjčen. Důrazný záložník Novák se prezentoval v Roudnici. Pilař, tvůrce blšanské zálohy, se zkouší propracovat do týmu Mostu. Kdo bude za Blšany na jaře hrát?

Odchody opor

Na odpověď si zatím musíme počkat. Už jsme si v posledních letech zvykli, že kádr se v Blšanech tvoří na poslední chvíli a nutno dodat, že se funkcionářům vždy podařilo poskládat kvalitní tým s řadou zvučných jmen. Nezbývá než doufat, že tomu tak bude i tentokrát, nic tomu ale zatím nenasvědčuje. V hledáčku bylo několik dalších bývalých prvoligových fotbalistů, žádného se ale nepodařilo na podzim přivést. I před podzimem stavěly Blšany mladý a perspektivní kádr, při přestupech ale prakticky žádné jméno nedotáhly do konce.Situace Blšan je, jemně řečeno, tragická. Na podzim ani jednou nevyhrály, mají pouhé tři body za remízy. Přesto se lídři Blšan, Horst Siegl a Josef Němec, nevzdávají a chtějí zabojovat. V přípravě se Chmelaři představili zatím jen jednou. Ale pouze proti týmu, jež hraje pražský okresní přebor a sestava zůstala utajena, Horst Siegl po operačním zákroku zůstal jen na lavičce.

Horst Siegl zatím jen na lavičce

Kostelec nad Černými lesy nebyl soupeřem nijak silným, v tabulce mu patří až předposlední místo, ale na rozehrání si blšanští fotbalisté přáli právě lehčího soupeře. Blšany nakonec zvítězily 5:0, po poločase 4:0. Podle internetových stránek soupeře hráli Chmelaři pohledný a útočný fotbal. Uvidíme. Fanouškům Blšan tak zatím nezbývá než doufat… Sezonu mají začít Chmelaři už desátého března na hřišti Litole. Poté mají hrát doma s Vilémovem. Pětadvacátého března je pak v plánu ostře sledované derby Žatec – Blšany. První duel skončil remízou.

Zdroj: http://zatecky.denik.cz/…0120222.html

FK Chmel Blšany | 22.2.2012 14:57 | 1276x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 1.10.2023 6:36:48