FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Rozhovor s manažerem Blšan Dominikem Rodingerem

Přinášíme Vám slibovaný rozhovor.

1. Jakou má podle Vás perspektivu a budoucnost takhle netypicky složené mužstvo. Má na vyšší soutěže ? Nebojíte se větší fluktuace hráčů ?

Tak jelikož jsme měli na skladbu týmu cca 14dní, tak se dá říct, že se nám podařil husarský kousek . První hráče které jsem si přivedl bylo skrz hráčskou asociaci nebo jsem s nimi hrál já sám osobně a zbytek mi pomohl doplnit Dan Kolman z futsalové Slávie. Za což mu touto cestou děkuji.


2. Kdo financuje mužstvo ? Asociace hráčů,klub,sponzoři,soukromý subjekt, jiný zdroj ? Jakou mají úlohu v současném klubu pánové Janoušek a Pospíšil ?

Kluci žádné měsíční odměny nemají. Šli do Blšan s tím, že se naučí něco nového, nakouknout pod pokličku profi nebo poloprofi týmu, protože – zázemí, tréninky, regenerace, tým, trenér apod tomu tak odpovídají. Trénují 4× týdně, před domácími zápasy kluci spí na hotelu v Blšanech a ráno v sobotu odehrají zápas. Jsou to jen malé prostředky, které pokryjí sponzoři…
Pana Janouška neznám a s panem Pospíšilem řeším jen hotel a hrací plochy, kde můžeme v případě potřeby trénovat.


3.Jakym zpusobem funguje spoluprace mezi mladeznickymi oddily a seniorskym tymem?

V této chvíli tyto dva subjekty spolu nespolupracují. Samozřejmě je to důležité, aby i v dorostu byli šikovný kluci, kterými pak můžeme doplnit kádr a hlavně jsou domácí… Teď se nám stalo, že jsme měli 6 kluku zraněných a neměli jsem kde brát. 


4.Zamyslite navazovat s hraci(aspon nekterymi) dlouhodobejsi spolupraci a myslite, ze je v Blsanech mozne hrace udrzet, ci nejake nove posily na jmeno Blsany prilakat?

Určitě bych se chtěl vydat cestou, která zláká i bývalé hráče co prošli Blšany zpět. Mam schůzku třeba s M. Zachariášem o kterého mám zájem. Hráli jsem spolu na Xaverově, tak věřím, že ho zlomím . Z nynějšího kádru uvidíme, kdo zůstane a kdo ne. Každý si píše svůj posudek sám. Určitě v příští sezoně nechceme hrát spodek tabulky, takže tomu budou odpovídat případné posily. Musíme ještě doladit pár věcí s futsalovou Slávii, aby se nám to nekrylo a když vše dobře dopadne, tak myslím, že kádr bude v létě vypadat fantasticky!!


5.Udržíte prosím alespoň základní blšanské tradice?. Modrožluté klubové barvy a hymnu před utkáním?

… první co bylo, tak jsem chtěl aby hrála před zápasem česká hudba a Blšanská hymna při nástupu mužstva!! My jsme vesnický klub, který chce zůstat vesnickým. Nechci přijet do Blšan a aby mi hrálo na stadione techno nebo pop.
Takže 100% chceme zachovat historii Blšan se vším všudy.

Děkuji všem a přijde nás už konečně povzbudit v co největším počtu na další domácí zápas proti Spořicím !!!

FK Chmel Blšany | 12.5.2015 23:55 | 1315x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.11.2023 23:39:11