FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Robert Zeher je další naší posilou!

Ostravský útočník Robert Zeher přichází na půlroční hostování do Blšan. Vedení se předběžně dohodlo s vedením Baníku a po obnovení přestupů by mělo být vše dotaženo.

Konečně se tak dočkala posílení i naše ofenziva. Zeher by měl nastupovat na hrotu s Polodnou, což byl do této chvíle jediný útočník v týmu. Zeher by se měl stát náhradou za Davida Střihavku, kterého Blšany před pár týdny prodaly právě do Baníku. Letošní zima tak začíná být ve znamení našeho obchodování s Ostravou. Nejprve jsme si vyměnili brankáře (Daněk za Bučka) a teď útočníky (Střihavka za Zehera). Kterým směrem putuje vyšší kvalita, to ukáží až jarní zápasy. Naše nová akvizice by se mohla představit již tento víkend v přípravném utkání v Ústí nad Labem.

Robert Zeher se narodil 12.2.1985 v Košicích. Přestože se o hráče zajímal německý druholigový Norinberg a některé moskevské kluby, z týmu 1.FC Košice ( tým se v minulé sezoně spojil v 2.lize s Ličartovicemi a hraje pod názvem MFK Košice ) přestoupil v lednu 2004 do tehdy prvoligové Opavy. Zde odehrál necelé 2 sezony – 41 zápasů (21krát v základní sestavě). Po sezoně 2004/2005 však klub SFC Opava sestoupil kvůli dluhům do nižší soutěže (Moravskoslezský přebor) a Zeher přestoupil do Ostravy. V Baníku však většinou je střídal a proto se jeho vedení rozhodlo poslat hráče k nám do Blšan, kde může hrát pravidelně a rozvíjet tak svůj talent. Pevně věříme v jeho prosazení a mnoho branek za náš klub!

Jak si vedl v přípavných zápasech Baníku:
Baník – MSA D.Benešov 8 : 2 – odehrál 2.poločas, branky: 57., 62. a 80.
Břeclav – Baník 0 : 1 – odehrál 2.poločas.
Slavia Kroměříž ? Baník 1 : 5 – odehrál 68 minut.
Baník – Ružomberok 0 : 0 – odehrál 2.poločas.

http://www.fcb.cz/…81/901_o.jpg?… Zeher na soustředění Baníku.
http://www.sfc.cz/fotogalerie.php?… Ve 3.řadě 1.zleva (hráč s číslem 18). Útočník proti námnastoupil v minulé sezoně.
http://www.fcb.cz/forum4hraci.php?… Co o něm píší ostravští fanoušci.

FK Chmel Blšany | 27.1.2006 18:21 | 885x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 9:16:23