FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

První utkání v letošním roce skončilo prohrou

Poté co Blšany nenastoupily k prvnímu utkání Memoriálu Jiřího Kolína proti Zápům z důvodu nemoci. Odehráli chmelaři své první utkání minulou neděli proti mužstvu divizního Motorletu. Přinášíme Vám reportáž z utkání, jak to vidělo mužstvo Motorletu

Blšanská zkušenost proti opět mladému Motorletu.

Další utkání zimního turnaje Meteoru a znovu jarní počasí. Od první minuty blšanští nikam nespěchali, drželi míč nejraději až v obranné čtveřici. Na naší straně byla snaha vytrvale útočit, jen střelba vázla. Stále jsme naráželi na kompaktní obranný blok soupeře.

Do druhé části hry se nic nezměnilo, dál pokračovalo poklidné střetnutí. Zajímavý byl průnik Brodského do pokutového území a následná technická střela těsně vedle tyče. V 64 minutě nás soupeř překvapil, když po rohovém kopu u naší branky na vysoký míč naběhli oba stopeři, Foferka se již k míči nedostal a prohrávali jsme 1:0. Motorlet zvýšil obrátky, ale výsledkem byla jen dvě nastřelená břevna. První Pyškův únik brankář ještě zázračně vyrazil. Následovalo několik nepřehledných situací v soupeřově pokutovém území, ale přes hradbu těl míč neprošel. V soupeřově týmu za zraněného hráče přišel na hrací plochu 40letý internacionál Singl. Náš tlak narůstal a v 75 minutě po individuální akci po pravé straně Pyšek vyrovnal na 1:1. Soupeř již kondičně hodně ztrácel a tak po dalším rohovém kopu se míč dostal ke Čmejlovi ve vzdálenosti 25 metrů od branky. Ten vystihl, že gólman je o několik metrů před brankou a přesným lobem poslal míč do sítě. Jak se později ukázalo byla to branka vítězná. Kolektiv Motorletu zasluhuje pochvalu za výrazně vyšší tempo v zavěru, ačkoliv soupeř měl úplně opačné snahy.

Zdroj : http://www.fotbal-motorlet.cz/index.php?option=com_con­tent&task=view&id=541&Itemid=1

FK Chmel Blšany | 20.1.2011 11:18 | 939x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.5.2023 7:32:13