FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Přivezeme body z dalekého Třince ?

  Páteční cesta do Slezska je pro Blšany nejdelší štrekou z celého roku. Z Blšan je   to do nejvýchodněji ležícího sídla s druholigovým fotbalem po silnici standardní   trasou skoro 480 kilometrů. Chmelaři určitě nechtějí jet takovou dálku zbytečně.

V Třinci nás čeká soupeř z kategorie těch papírově slabších. V loňské sezoně postoupil ze třetí ligy a ve druhé se mu zatím daří držet se mimo sestupové příčky, přestože odborníky je považován za kandidáta na sestup. Nyní jsou třinečtí na 13. místě tabulky, mají 20 bodů, tedy o 6 více než Blšany. Na jaře nejprve prohráli ve Vítkovicích, aby pak následně překvapili domácí výhrou nad třetím HFK Olomouc 1:0. Budou tedy hrát další domácí utkání už po týdnu. Je otázka, zda se pro soupeře stane úspěch z minulého kola spíš zdrojem sebevědomí, nebo uspokojení. Nám by vyhovovalo to druhé.

Blšany nemají na Třinec z podzimu dobré vzpomínky. Prohráli jsme s ním na vlastním hřišti 0:1, zápas se tehdy nevydařil například Petru Loosovi. Nyní nastoupí za Blšany hodně pozměněné mužstvo, které bude skoro kompletní. V kádru naštěstí stále nejsou žádná zranění. Jedinou absencí tak bude útočník Bogdanov, jenž má distanc za čtyři žluté karty. Všichni ostatní do Třince odjeli a měli by být k dispozici trenéru Bičovskému. Podle našich informací je kompletní i soupeř.

Cílem našeho mužstva je na dalekém východě rozhodně bodovat. Nedokázali jsme doma porazit Vítkovice a body jsou tak nutně potřeba i z venku, abychom udrželi kontakt s ostatními týmy. Možná ani remíza by z Třince za určitých okolností nebyla dostatečným úspěchem. Tři body za výhru mají úplně jinou cenu a nadcházející soupeř k poražení je. Navíc kdoví, zda na konci ligy nebude rozhodovat bilance vzájemných zápasů.

Zápas Fotbal Třinec – FK Chmel Blšany se hraje v sobotu už od 10:15.

Webové stránky: www.fotbaltrinec.cz

FK Chmel Blšany | 23.3.2007 7:13 | 567x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.5.2023 8:39:01