FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Příprava nám odstartovala

Zimní příprava byla zahájena 25.1.2016. 

Rozhodl jsem se tedy vyzpovídat manažera FK Chmel Blšany Dominika Rodingera a zde je výsledek…

1) Začala nám příprava, tak nám shrňte Domniku ještě podzimní část, zda jste spokojený?

Musím říct, že se začátkem soutěže panovala velká spokojenost. Bylo vidět, že si kluci sedli, předváděli fotbal na který se dalo koukat a hlavně sbírali body. Pak přišla série, kdy jsme jakoby vypadli z tempa, ale poslední tři kola se zase bodovalo na 100%, což bylo strašně důležité , aby jsme udrželi krok se špičkou tabulky.

2) Kdo z podzimního kádru nebude pokračovat?

Jak jsem již avizoval na začátku příchodu do Blšan, tak chceme hráčům kteří na to mají nabídnout odraz do vyšších soutěží. David Vacek je nyní na zkoušce v Opavě ( 2.liga ), Lukáš Maršálek odešel do Štěchovic ( 3.liga ) a Martin Jícha s Radkem Ciprušem odešli hrát divizi k Jihlavě, kde bydlí a Honzovi Zábrodskému skončilo hostování. 

Všem klukům je potřeba poděkovat, protože odvedli v Blšanech kus práce. 

3) Kdo je tedy nahradí?

Nahradit Jíchu bude velmi obtížné. Máme vytipované dva kluky, kteří už s námi trénují a uvidíme, jak si s tím vybraná dvojice bramkářů popere.  Do obrany se nám vrací po zranění Honza Jelínek, který nám velmi chyběl jako vůdce obrany. 

Doufáme, že mu vydrží zdraví. S trenéry se bavíme, zda ještě nebude potřeba sehnat jednoho stopera, ale uvidíme jak bude probíhat příprava a jak na tom budou kluci zdravotně. Do zálohy nechceme moc zasahovat, protože nám funguje. Máme sice vytipovaného velmi šikovného středního záložníka, který naposledy hrál 3.tí ligu, ale zatím se k nám nepřipojil. 

Co se týče útoku, tak jsem nadšen, jak Michal Zeman, tak Jirka Böhm budou pokračovat v Blšanech i když měli nabídky z vyšší soutěže. Jsou pro nás klíčoví, co se týče střílení branek. Nesmíme  ale také zapomenout na Lukáše Prücknera, který je po operaci a snad by mohl začít trénovat. 

Novými hráči jsou Jakub Kubek, který 3 roky působil v Německu a teď naposledy v Tachově. Osobně si od něj hodně slibuji, měl by být posilou a Vojta Gajecký z Dukly Praha, vysoký útočník který umí střílet branky. 

4) Co přípravy se zapojilo více nových hráčů, už jste s někým domluveni? 

Když nebudu počítat brankáře, tak je to 5 hráčů do pole. Všichni mají šanci se do kádru dostat. Teď je nás patnáct, takže je to jen na nich, kdo zůstane. V pátek hrajeme od 18:45 v Újezdě u Průhonic přátelské utkání proti Královicím, tak se mají šanci ukázat. 

5) Kde probíhá příprava?

 Trénujeme právě v areálu Újezda u Průhonic. Máme maximalní podmínky pro kvalitní přípravu, čehož trenéři využívají a dávají klukům zabrat. Přátelské utkání domlouváme za pochodu, takže fanoušky budeme brzo informovat…

p1

p2

p4

FK Chmel Blšany | 28.1.2016 22:54 | 2141x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 21.2.2024 0:09:23