FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Hanspaulka: Přátelské utkání FK Blšany - Tuscarora 03 3:2 (1:2)

Dne 9.4.2014 se v rámci pauzy mezi jednotlivými hracími dny HL se Blšany střetly se spřáteleným týmem Tuscarora 03.

Zápas byl na programu od 19:00 na hřišti TJ Astra na Zahradním městě v Praze.

V sestavě chyběli mladí (Lipár, Andras,Drdla, Konejl, Pivoda) a tak se přátelského utkání zůčastnili Korbel, Spazier, Kalenda, Novák, Ležák, Macháček a Sádecký.

Soupeř přišel ve své klasické sestavě a mohlo se začít hrát.

První třetina zápasu byla opatrná z obou stran, ale Blšany měly více šancí , bohužel nastřelený Korbel v soupeřově brance, který již nedokázal míč pohotově usměrnit a strhnout tak vedení na naší stranu, ukazoval zmar v proměňování šancí a tak se do vedení dostala překvapivou střelou Tuscarora, které se z rohu a díky šťastné kombinaci podařilo vštřelit první gól utkání.

Blšany poté přidaly na rychlosti ruku v ruce s nepřesností, kdy se ale podařilo díky Kalendovi vyrovnat.

Bohužel se podařilo Tuscaroře krásnou kombinací strhnout do konce poločasu vedení na svou stranu a tak poločasové skore bylo pro Blšany nepříznivé v poměru 1:2.

Ve druhém poločase se začali hráči Blšan konečně aktivně nabízet a nebyli tolik statičtí a vedlo to krásnou Kalendovou trefou k vyrovnání.

Soupeř nesložil zbraně a začal útočit podporovaný po křílech obránci, díky tomu mu v obraně vznikaly okénka, které Blšany využívaly a snažili se vstřelit další branku. Nepodařilo se to Ležákovi, Sádeckému ale až Křivkovi, kterému nahrával Kalenda. Takže pořádí střelců bylo stejné jako v prvním letošním, tentokrát již soutěžním, utkání.

Blšany tedy vedly 3:2. Soupeře několikrát výborně podržel gólman, poté co Tuscarora při snaze vyrovnat vrhla všechny síly do útoku. Na konečných 4:2 mohl těsně po kombinaci 3 na 1 upravit Ležák, ale nahrával ještě Kalendovi a jeho pokus gólman soupeře vyrazil a následná dorážka Křivky šla mimo.

FK Blšany – Tuscarora 03 3:2 (1:2)

2×Kalenda, Křivka

Sestava: Ferčák-Novák,Ležák,Macháček-Kalenda,Sádecký (Korbel, Křivka)
 
FK Chmel Blšany | 10.4.2014 16:36 | 763x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.9.2023 14:06:50