FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Posvítili jsme si na Českou Lípu (Pohled fanouška)

Velkou motivaci měli na večerní zápas fanoušci domácího celku. K chmelnicím zavítal totiž dosavadně první tým divize B Česká Lípa a toto vše doplnilo po dlouhé době znovu rozsvícené blšanské osvětlení. Parkoviště pod stadionem bylo zase plně zaplněné a návštěva 1145 diváků tak trochu připomněla staré časy.

První poločas začal aktivně a hned zahrozili domácí Vlček a Jelínek. V 16. minutě zaútočil i českolipský Věchet, kterému Ahmed poslal do vápna krásný míč, jenže Klíma předvedl hezký zákrok. Po pár minutách musel hostující golman Meier vytáhnout krásný volej Sigla. Před koncem prvníhopoločasu aktivní Ahmed po centru Holečka nabral rychlost a chtěl přehodit domácího Klímu, který vystihl jeho ,,kulišárnu" a míč vyrazil.

Druhý poločas začali velmi aktivně hosté s mnoho šancemi a bylo jen štěstí, že z toho nevytěžili více. Nepustli blšanské téměř k žádné šanci.Až v 71. minutě zahrozili domácí po chybě hráče v modrém, kterému se nepodařila zpětná přihrávka na obránce a toho využil domácí Vlček ke střele. Meier jeho střelu vyrazil na Jelínka, který se bohužel taky neprosadil. Za chvíli potom šli českolipští ve třech na jednoho obránce, jenže centr šel na vlevo stojícího Ahmeda, který byl v ofsajdu. V 80.minutě zahrávali domácí tři rohové kopy, jenže se neprosadili ani po patičce Siegla, kterou na brankové čáře vykop bránící hráč.

V závěru utkání mohli jít domácí do vedení, když se do šance a ke střele dostal Vlček, ale brankář jeho střelu hezky vyrazil. Tím skončil tento nadprůměrný divizní zápas, jenž měl pro domácí fanoušky zase ten starý nádech. Petr Menzl

FK Chmel Blšany | 26.4.2009 11:18 | 688x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 25.9.2023 18:05:47