Poslední mušketýři Chmelaře nespasili

Blšanům se nepodařilo ke dvěma soutěžním a jednomu pohárovému utkáním poskládat hry schopnou jedenáctku. Nepodařilo se to ani před utkáním s Krupkou a proto nastal konec.

Kam odešli všichni ti hráči, kteří oblékali žlutomodrý dres.

Michal Zeman je v současné době v Albrechticích v Jizerských horách. Hostování ukončili a vrátili se do svých klubů: Gajecký (Dukla Praha), Vacek (Jihlava),  Böhm (Ústí nad Labem), Hruška (Krč), Žampa (Čechie Vykáň), Homola (Jíloviště), brankař Hodan (Přeštice), Kubek (Tachov), Vidlička (Olomouc), Štochl (Bohemians 1905).

Hrát divizi odešli Živnůstka do Nymburka, Rajnoch do Dobříše a Boruta do Hostouně, Zdichynec šel do Motorletu Praha, který hraje pražský přebor, Mario Lička je v FK Zbuzany, které hrají přebor Středočeského kraje. Po vleklém zranění křížových vazů v koleni ukončil činnost Lukáš Prückner.

V Blšanech stále zůstávají kromě Josefa Němce David Vácha a Ondřej Míča. Hráčem Blšan je také Daniel Kalanin, který však kvůli zraněním nenastupoval ani v Podbořanech, kde hostoval.

Kmenovými hráči tak je jen směsice hráčů, kteří na krajský přebor určitě nemají a snažili se svou účastí na trávníku na jaře alespoň zachránit klub od vyloučení.

Jaroslav Tošner ze Svobodného Hlasu

FK Chmel Blšany | 28.8.2016 14:55 | 4106x přečteno