FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Pohled do spodu tabulky

1.Gambrinus ligaBlšany si po smolné remíze proti Baníku Ostrava ještě více zkomplikovaly boj o záchranu v 1.Gambrinus Lize.Situace začíná být velmi vážná.

Tuto neděli jsme po solidním výkonu ztratili dva body s předlonským mistrem z Ostravy.Určitě to byla velká škoda, k utkání se již nebudeme vracet. Nepotěšilo nás ani to, že Jihlava uhrála bezbrankovou remízu v Jablonci, kam se pro body jezdí jen těžko. Další kandidát na sestup, Brno, neodehrál své utkání proti Slavii z důvodu infekčního onemocnění většiny kádru. S Brnem sehrajeme tento čtvrtek již 2× odložené utkání, a bude to určitě velká záchranářská bitva pro oba týmy. A také zbývající aspiranti sestupových pozic, Plzeň se Slováckem, uhrály remízy s týmy ze špice tabulky. Slovácko si překvapvě odvezlo bod za bezbrankovou remízu z Teplic, Plzeň poté nedokázal porazit zřejmě budoucí mistr z Liberce a odvezl si jen remízu 1:1 .

Kdo nás čeká v příštích zápasech? Jak už bylo psáno, ve čtvrtek 20.dubna se střetneme s týmem Brna na jeho hřišti v zápase 20 .kola. Toto střetnutí bylo již dvakrát odloženo. Dále je na programu neděle 23.dubna, kdy k nám přijede Sigma Olomouc .Poté se hraje netradičně ve středu, 26.dubna, a to v Teplicích. Následující kolo k nám zajede pražská Slavia,hraje se v neděli 30.dubna.V předposledním kole, 6.května,zajíždíme na sever čech do Jablonce a sezonu uzavřeme domácím utkáním proti Tescomě Zlín,které se odehraje v sobotu 13.května.

Kde by se mělo bodovat? Proti Brnu by porážka určitě znamenala velké zklamání, nebot´ Brno by nám jíž odskočilo o 3 body, navíc má dva zápasy k dobru. S Olomoucí by možná šlo vyhrát, jelikož má herní výkyvy, případný bod by ale nebyl tak strašný. Poté v Teplicích, další kolo se Slávií a možná i v Jablonci budeme spkojeni s bodem za remízu, s někým bychom ale mohli překvapit a vydolovat 3 body. A nakonec poslední kolo doma se Zlínem, to musíme vyhrát.
Sečeno podtrženo, v posledních 6 zápasech bychom měli získat alespoň 9 bodů. Určitě by pro nás bylo lepší, kdybychom alespoň 3 zápasy vyhráli a 3 prohráli, než 1 vyhráli a 3 nebo 4 remizovali. Avšak stále by záchrana nebyla jistá, proto musíme jít do každého zápasu s tím, že ho musíme vyhrát.

Teď už se dá říct jen jedno: Go Go Blšany !!!

FK Chmel Blšany | 18.4.2006 18:41 | 670x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.5.2023 8:49:11