FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Pod Brněnskou přehradou nás čeká poslední Bystrc

  Velice důležité utkání dvou tabulkově nejhorších celků druhé ligy se bude hrát   v neděli od 14:30 na předměstí Brna. Jedním ze té dvojice je domácí FC Dosta   Bystrc- Kníničky, tím druhým bohužel FK Chmel Blšany.

Situace v tabulce je pro oba týmy kritická- kdo prohraje, zabydlí se bezpečně na chvostu tabulky. Pro domácí by to nebyla žádná novina- 16.pozici okupují téměř od samého začátku soutěže. Ještě před dvěma týdny měli po 10 kolech 4 body a zdálo se, že jejich sestup je hotovou věcí. Jenže pak se Bystrc nečekaně zvedla, porazila silné Jakubčovice a překvapila i následnou výhru v Třinci. Nyní se tak dostala na dostřel Blšanům, Chmel je lepší již jen o skóre. Vzestup formy v podání Bystrce pro nás přišel ve velmi nevhdonou dobu, ale nezbývá, než se s tím poprat a aspoň neprohrát.

FC Dosta Bystrc-Kníničky je nováčkem II.ligy, do které postoupila z loňského 2.místa v MSFL. Dlouhodobě působil klub na úrovni krajských soutěží, ale v roce 1994 přišel postup do divize a po delší stagnaci nastal další skok v roce 2003, kdy se slavil postup do MSFL. Dosta se nachází na jižní Moravě, na západním předměstí Brna. Stadionek klubu leží přímo u řeky Svratky, kilometr pod známou Brněnskou přehradou. Geograficky ho najdeme na půli cesty mezi městkou částí Bytrc a lokalitou Kníničky které jsou daleko menší. Klub spolupracuje s prvoligovým 1FC Brno a právě to mu pomáhá ve fotbalovém růstu.

Pokud jde o nadcházející nedělní utkání, ani jeden z týmů nemá vykartované hráče. U nás jsou stále problémy s kapitánem Janem Poláčkem, jehož lýtko se stále nechce uzdravit. V sestavě soupeře se tak zřejmě představí známá fotbalová jména s prvoligovými zkušenosti. Například obránci Pavel a Aleš Schuster, Zbyněk Houšť a nebo útočník Pavel Simr. Většinou jde o fotbality spojené s prvoligovým Brnem.

Zápas o důležité body se bude hrát v Brně v neděli od 14:30.

Navštivte také web soupeře: http://fotbalbysrc.wz.cz/

FK Chmel Blšany | 27.10.2006 10:34 | 740x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 8:22:53