FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Po prohře v Sokolově už jsme na sestupu...

  Během uplynulého víkendu se pořadí v tabulce druhé ligy významn proměnilo a   pro příznivce Blšan se naskýtá nepříjemný pohled. S 10 body jsme klesli na   15.místo, které je samozřejmě sestupové.

Už v sobotu dopoledne náš tým sehrál v Sokolově sice vyrovnané utkání, ale hrubá chyba gólmana Belaně v 82.minutě nás připravila o remízu. Brankář Blšan celkově nepředvedl moc oslnivý výkon a je možné, že pro příští utkání se Žižkovem se rozhodne trenér Bičovský znovu postavit Filipa Radu. Po zápase také řádně soptil: „Jsme prostě . . . Slovo si prosím doplňte sami. Celý zápas dřeme a potom přijdeme o bod takovou hroznou chybou. To se může stát jenom nám, být tu jiné mužstvo, remízu by uhájilo,“ řekl na pozápasové tiskové konferenci.

Být tu jiné mužstvo… takhle mluvil kouč už po zápase s Jihlavou, kdy jsme rovněž přišli o bod na konci zápasu. Jenže tu jiné mužstvo není a minimálně do konce podzimní sezony ani nebude. Přesto je třeba vybojovat ve zbývajících zápasech minimálně 4 body, i když ani to by nebylo moc skvělé, ovšem současný kádr si o moc vyšší cíle dávat nemůže. Čekají nás domácí zápasy se Žižkovem, kde to budeme mít právě tak těžké jako proti Jihlavě a s Ústí, kde bychom měli zvítězit. Venku pak můžeme jen překvapit v Holici, naopak aspoň bod bude cílem pro zápas v Bystrci.

Velmi nepříjemné pro nás byly o tomto víkendu výsledky soupeřů. Vyhrály týmy Ústí nad Labem, Bohemias 1905 i Bystrc, tedy všichni, kteří byli před tímto kolem pod námi. Především výhra poslední Bystrce 3:0 nad Jakubčovicemi je velmi překvapivá a svědčí o tom, že i s tímto týmem budeme muset v boji o záchranu počítat. Je otázkou, zda toto vítězství bylo spíše náhodou, nebo začátkem lepší formy. Naše pozice po 11.kole tedy není zrovna růžová. Ke všemu je nepříjemné, že se nedaří diviznímu B-týmu Mostu, který je poslední v tabulce. Právě z Mostu máme zapůjčenu podstatnou část týmu a lze očekávat, že Siad bude v zimě potřebovat posílit svou rezervu, aby udržela divizi. Zřejmě to bude znamenat stažení některých hráčů z Blšan do Mostu a tudíž částečné oslabení našeho týmu.

Teď už je zřejmé, že úspěchem pro nás na konci sezony bude každé umístění umožňující záchranu. Snad uspějeme více, než minulý rok v první lize…

FK Chmel Blšany | 16.10.2006 7:22 | 536x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 7:51:22