FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Po naději přišlo mezi chmelnice vystřízlivění

BLŠANY – (jt) Po výhře Chmelařu v Českém Dubu se opět rozhořela jiskřička naděje, kterou rozfoukávali fandové Blšan. Chmelaři s několika dalšími novými hráči dávali naději, že by se úspěch mohl opakovat. Vždyť rezerva Teplic byla v tabulce jen o pár pater výše, ale do Blšan přijel velmi kvalitní tým, který měl ve svém středu exligové Kalivodu, Mujagiče, brankaře Slavíka a mladého Verbíře.

Hosté od prvních minut předváděli rychlý kombinační fotbal a domácí jen přihlíželi jejich akcím. Jako první přesto zahrozil domácí Kalanin, jehož hlavičku v 10.po rohu Slavík s námahou vytáhl na roh. To ale byla na hodně dlouho jediná příležitost Blšan. Ve 27 prošel obranou Mujagič a z blízka překonal Krabce. Ve 36. musel ze hřiště opustit Krabec, který si obnovil zranění na noze (otevřená rána se 6 stehy) Hosté měli stálou převahu, kterou zúročil dvě minuty před přestávkou Kodeš, jehož střela šla od tyče do sítě. Tentýž hráč zvyšoval v 52.minutě na 0:3 po zachycení malé domů, když obešel dva zadáky Blšan i gólmana. Za další tři minuty se vyznamenal náhradní gólman Stehno, který vyrazil střelu Gabča i dorážku Šaldy. Kalivoda, který měl dostatek místa, aby tvořil hru Teplic se zapsal mezi střelce v 61.minutě a v 70. ještě napálil z 18m břevno. Pak přišla druhá šance domácích, ale pokus Kopeckého Slavík kryl . Běžela 80. a Pavel Verbíř vyškolil Němce se Sieglem, poslal míč do jedenáctky na Kuzmu, který upravil na 0:5. Poslední příležitost měl v 88. domácí Milner, který vystřihl efektní nůžky a trefil břevno.

Domácí navzdory plné lavičce nic moc nepředvedli. Někteří hráči působili v roli statistů. Byla vidět obrovská nesehranost a markantní je, že se jedná vesměs o hráče z nižších soutěží, bez angažmá.

Branky: 27. Mujagič, 43., 52.Kodeš, 61. Kalivoda, 80. Kuzma.

Rozhodčí: Aubrecht-Pešek, Štěrba ŽK 0:2 50 diváků

Blšany: Krabec (36. Stehno), Šafera, Siegl, Lancz, Hrechko, Horváth Klimeš, Kpecký, Volf, Kalanin (60.Milner), Kopecký (79.Němec).

FK Chmel Blšany | 9.4.2012 11:48 | 1060x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 7:39:47