FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Petr Čech je na cestě zpět do Blšan ! ! !

  Zatímco fanoušci se v současné době zajímají, jak reálně vypadá příchod   obránce Jiřího Novotného k Chmelu, v zákulisí se v této době peče přestup   daleko kolosálnější. Nám se ho však podařilo odhalit. Ano, náš Čechíno, jeden   z nejlepších gólmanů světa, se vrací do Blšan!!!

Náš web je úplně první, který o připravovaném přestupu brankáře Čech z Chelsea do Blšan ví. Potvrdil nám to sám Čech, který vysvětlil, proč novinku napsal právě nám, tj, redaktorům blšanských oficiálních stránek. Chci si užít během svátků klid. Pokud by novináři zjistili, že mám zájem se vrátit zpět do Blšan, stále by mi volali a žádali rozhovory" vysvětlil svou mlčenlivost s tím, že zprávu máme uveřejnit až na Silvestra. „Novináři to zjistí, až se proberou z kocoviny, tak 2.ledna, to už budu připraven se k celé věci vyjadřovat i pro média“ pravil s úsměvem Čech.

Zdá se vám tento přestup nesmyslný? Vůbec ne! Na podzim Petra vrcholný fotbal natolik znechutil, že už v něm nechce po vážném zranění dál působit: „Finančně již zajištěný jsem, nemá smysl si dál ničit zdraví. Za 10 let bych byl úplně zHuntovaný“ vysvětlil Čech svůj neobvyklý krok, kterým chystaný návrat do Blšan jistě je. Tady v Londýně je hlučno, nepořádek, špína… bolí mě už z toho hlava. Potřebuji si odpočinout delší dobu někde na venkově, ale v chytání na nějaké slušné úrovni chci pokračovat. Proto jsou pro mě Blšany jasná volba, strávil jsem tu krásné období, tady začala mám cesta profifotbalem, tady ji chci také zakončit" sdělil nám Petr Čech s tím, že už se na náš stánek moc těší. „Snad psychicky návrat zvládnu, slzám se asi neubráním“ připustil jeden z nejlepších gólmanů světa s jen tak mimochodem se zmínil, že se těší, jaký transparent pro něj vyrobí Hykláci z Vroutku.

Přesto ještě přestup není zcela hotový. Problém je, že v Chelsea má Petr dlouholetou smlouvu, takže Blšany by musely za hráče dost peněz zaplatit. I o tom už se jedná. Podle našich informací blšanský ředitel Zdeněk Kovář mezi svátky navštívil Londýn, aby se zde setkal majitelem Chelsea, multimilionářem Romanem Abramovičem. „Problémem je pouze výška odstupného. Pan Abramovič mi řekl, že má-li hráč zájem odejít, nebude mu bránit“ referoval nám Kovář s tím, že Blšany již na Čecha hledají sponzora. „V podbořanském domově důchodců se již rozbíjejí prasátka, po celém regionu vládne velké nadšení a vybírá se na Čecha“ podotkl Kovář, podle něhož by na příchod Čecha mohli přispět i současní sponzoři- Skládka Vroutek, nebo stavební firma Šilhánek a syn. „My ty peníze určitě seženeme“ pochlubil se pan ředitel Kovář, podle něhož připadá v úvahu i uspořádání sbírky mezi fanoušky.

Na vývoj jednání o Čechově návratu do Blšan jsme se zeptali i pana sekretáře Luboše Trnky, který nás tradičně o těchto věcech informuje. „O všech přestupech se nadále jedná. Do konce přestupního termínu je ještě dost času. Víc v tuto chvíli nemohu prozradit“ oznámil Trnka. Tyto diplomatické odpovědi ale nic nemění na tom, že o příchodu Petra Čecha si už chrochtají i prasata v blšanském vepříně. Podle našich informací dokonce starosta Blšan připravuje megaakci na přivítání skvělého gólmana. Hlavním mottem oslav bude "Vítej zpátky v našem městě ", čímž se má zdůraznit, že se Blšany na podzim přesunuly ze statu vesnice na město.

Také trenér Bičovský byl požádán o vyjádření k avizovanému transferu. „Takto kvalitního gólmana bych jistě rád přivítal. O post jedničky ale musí bojovat v přípravě, Filip Rada chytá dobře a stále má mou důvěru“ naznačil Bičovský, že ani u chmelnic nebude mít Čech nic jistého. My však věříme, že nám v příštích letech vychytá postup zpátky do prvníl ligy.

Zda se podaří vyjednat přestup Čecha už teď v zimě, nebo přijde až v létě, zatím není jasné. O dalším vývoji jednání budeme samozřejmě všechny čtenáře nformovat. Další zprávy čekejte zhruba na apríla ;-)

FK Chmel Blšany | 31.12.2006 0:16 | 1034x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.9.2023 15:29:00