FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Patrik Gedeon je zaregistrován, dnes už hraje !

  Velký návrat do Blšan je konečně tady! Dlouholetá hvězda klubu, záložník Patrik   Gedeon je opět zaregistrován na soupisce Chmelu a už dnes ve Vlašimi bude   připraven nastoupit !

O příchodu Gedeona se uvažovalo už v létě. Hráč na jaře hrál v polském Plocku, na konci sezony ale měl odejít do maďarského Debrecenu. Tam o něj ovšem ztratili zájem, proto se začal připravovat v Blšanech, odehrál zde i několik přípravných zápasů. Postupně kývl na nabídku Blšan a rozhodl se klubu v ČFL pomoci. Herně by Gedeon mohl hrát stále ještě o hodně vyšší soutěž, ale je známo, že Patrikovo srdce bije pro Blšany. V našem klubu působí i jeho syn, zatím hraje za starší žáky. Na závěr kariéry tak chce 32-letý fotbalista pomoci klubu, který mu nejvíce pomohl ve fotbalové kariéře.

Gedeon je odchovancem Chomutova, ve 20 letech (v roce 1995) ale přestoupil do tehdy druholigových Blšan. Zde se postupem času vypracoval mezi hvězdu klubu, postoupil s ním do první ligy a zažil i nejlepší léta blšanského fotbalu. Až v létě 2001 přestoupil do Slavie. Zde poté dosáhl svých největších úspěchů kariéry – zahrál si i v reprezentaci a byl o něj zájem v zahraničí. Poté mu ale kariéru narušilo vleklé zranění kolene. Slavia o něj ztratila zájem, hráč proto přestoupil do Lichtenštejnska, kde hrál za FC Vaduz druhou švýcarskou ligu. Pak odešel do polského Plocku, kde bojoval o záchranu v první lize až do letošního jara.

Nyní se fotbalista vrací do klubu, kde prožil krásných 6 let své kariéry. Nebude to mít daleko domů a Blšanům velice pomůže. S jeho pomocí by měla jít nahoru výkonost celého mužstva, protože vnese do hry potřebné zkušenosti, měl by se stát přirozeným vůdcem na hřišti a spojkou s trenérem Štefkem. Stane se zřejmě největší hvězdou české třetí ligy! Vlašim se už dnes odpoledne má na co těšit…

Přejeme Patrikovi hodně úspěchů opět v našem klubu, pro který už mnoho udělal a teď se vrátil jako blanický rytíř ve chvíli, kdy je nám nejhůře. Celé Blšany potácející se na chvostu třetí ligy už se na něj těší. Vítej zpátky, Patriku !

FK Chmel Blšany | 19.9.2007 10:31 | 1125x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 9:24:24