FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Páteční večer vyplní zápas Blšan v Jihlavě

  Dnešní předehrávka 25.kola druhé ligy přinese atraktivní střetnutí dvou vloni ještě   ligových klubů. Blšany jedou do Jihlavy, aby poměřily síly s místní Vysočinou.   Favoritem samozřejmě nejsme.

Jihlava je v tabulce druhé ligy až na 4.místě, s čímž není vůbec spokojena s ohledem na před sezonou jasně vyhlášené postupové ambice. Mužstvo nezvládá hlavně zápasy venku, zatímco doma je Jihlava jen těžko k zastavení. V posledních dvou zápasech na vlastním stadionu Vysočina rozdrtila týmy bojující o záchranu, Třinec i Vítkovice, shodně 4:0. Snad nedopadneme stejně. V posledním zápase Jihlava padla na Bohemians 1905, kde prohrála 0:1. Její šance na postup jsou stále ještě velké, ale k jejich uchování teď potřebuje Jihlava nutně vyhrát, a proto to budeme mít hodně těžké.

Náš tým jede do Jihlavy nekompletní, viz předchozí článek. Rosa a Smejkal by přes problémy během týdne nastoupit měli, naopak zranění Tomáš Pilaře neumožní jeho nasazení do zápasu, Pilař to do Jihlavy ani neodcestoval. Vlastimil Kožíšek je z disciplinárních důvodů vyřazen z týmu, dlouhodobě zranění zůstávají Poláček a Šiml. Czhledem ke čtzřem absencím byl k zápasu nominován Vojtěch Trup z dorostu. Ani domácí nejsou kompletní, například je trápí vykartovaný obránce Kadlec. Jenže Jihlava má široký kádr kvalitních hráčů a s jednou absencí se asi vypořádá snadno.

Na podzim v Blšan skončil zápas výhrou Jihlavy 2:1, přes dobrý výkon Blšan. Fanoušci možná ještě vzpomenou na vyrovnání Aliho Osumanu v 88.minutě, abychom pak v nastaveném čase ještě dostali rozhodující gól… Odveta se hraje dnes v pátek 11.5. od 19:00 na stadionu Jihlavy. Ještě večer vás zde budeme o utkání informovat.

stránky soupeře: www.fcvysocina.cz

FK Chmel Blšany | 11.5.2007 0:24 | 652x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 8:11:09