FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Oba "A" dorosty uspěly, mužské Béčko opět prohrálo

  Důležité utkání divize B oslabený starší dorost zvládl s problémy a porazil pátou   Roudnici 2:1. Více se dařilo oběma mladším dorostům, naopak starší B-dorost   utrpěl ostudný debakl v Souši. Neuspěli B-muži, přípravky, ani starší žáci.

AFK Loko Chomutov – BLŠANY MUŽI ?B? 3:1 (2:1) (krajský přebor)

Na půdě kvalitního soupeře naše Béčko neuspělo a prohrálo. V tabulce B-tým zůstává poslední, na 15.místě. Naštěstí doma podle našich informací prohráli i největší konkurenti – Domoušice a Střekov. Klíčový bude zápas Blšany „B“ – Domoušice, který se hraje příští týden v Libočanech.

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?A? – VOŠ a SOŠ Roudnice n. L. 2:1 (2:1) (divize)

K dopolednímu utkání přijelo do Blšan ambiciózní mužstvo z Roudnice. Roudnice na podzim dokázala našemu dorostu pěkně zatopit. Utkání jsme otočili až v nastaveném čase, a jak se ukázalo, tak to bylo klíčové vítězství, které nastartovalo šňůru utkání bez porážky…

Již v týdnu bylo jasné, že k zápasu nenastoupí Zápotocký (roztržené koleno), Hofmann (prasklý obratel) – to vše z minulého utkání s Ústím, dále to byl Süsser, jenž má zánět na patě a z mužského A-týmu nebyl zapůjčen Brazilec Da Silva. Trenéři museli, oproti minulému utkání s Ústím, udělat mnoho podstatných změn. Jediné, co zůstalo pohromadě, byla obranná řada s brankářem.

Zápas se hrál za krásného jarního počasí. Od začátku bylo utkání vyrovnané bez šancí. Nikdo nevzal otěže do svých rukou. Hrálo se převážně uprostřed hřiště. Zde se také odehrávalo spousty osobních soubojů, v kterých, bohužel, byli naši kluci druzí a soupeř se tak dostavál do mírného tlaku. Roudnice hrozila především ze standardních situací. Po rohu a následné dorážce z malého vápna se dostal soupeř do vedení. Naši ovšem neotáleli. Po obdržené brance přidali na obrátkách a vytvořili si několik příležitostí. Ujala se až hlavička Kuhna po rohovém kopu Trupa. Bylo vidět, že hosty naše vyrovnání zaskočilo. Další krásnou akci po lévé straně založil Hudec, jenž předložil Trupovi míč, který nemohl udělat nic jiného, než skórovat a přenést pomyslnou misku vah na naši stranu. Byl to klasický gól do kabiny. Právě běžela 45. minuta prvního poločasu.

Druhý poločas jsme odehráli špatně. Nedokázali jsme podržet míč na svých kopačkách a soupeř se dostával čím dál více do hry. Hráči kazili jednu přihrávku za druhou. Hosté byli u všech míču dříve, což znamenalo, že kluci více faulovali. Pro hosty, kteří měli příležitosti ze standardních situací, jenom výhoda. Při jednom rohu všem přítomným spadl kámen ze srdce, když parádním skokem brankář Brejcha vyrazil hlavičku, která již směřovala pod horní tyč. Naši v druhé půli takřka nic nepředvedli. Po závěrečném hvizdu jsme si mohli vydechnout, jelikož tři body byli doma. Důležité, vydřené a těžké body…

Přiznám se, že sledovat utkání jako divák, není příjemné. Bohužel si na to budu muset na nějaký čas zvyknout. Prasklý obratel mi ještě minimálné měsíc nedovolí nastoupit. A tak musím jen našim klukům držet palce, aby vyhráli každé utkání a šli za postupem do České ligy staršího dorostu.

Doufejme, že jsme si tu slabší chvilku dnes vybrali a že příští utkání v Čelákovicích bude povedenější. Ústí nad Labem právě Čelákovice o tomto víkendu porazilo 3:2, takže odstup do Chmelu zůstává 5 bodů.

Sestava: Brejcha – Vávra, Vlk, Řehák, Hudec – Kyncl (67. Horvát), Tománek(46. Meisner), Kuhn (63. Mašek) – Lesniak, Trup, Rulf

Branky: 32. Kuhn, 45. Trup

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?A" – VOŠ a SOŠ Roudnice n. L. 3:0 (0:0) (divize)

I když se naši hráči v prvním poločase prosadit nedokázali, nakonec zápas dovedli do výrazného vítězství. Podrobnosti o utkání zřejmě jako už tradičně dodá trenér Koutenský později. Mladší dorost potvrzuje, že má na jaře velkou formu a stejně jako starší dorost ještě neztratil ani bod a přesvědčivě vyhrává. V tabulce nyní svěřencům trenéra Koutenského patří 5.místo. Pokud ale dobrá forma našim hráčů vydrží po celé jaro, jistě se o nějakou pozici výše posunou, ztráta na 3.příčku jsou pouhé 3 body.

Za týden jedou mladí hráči do Čelákovic, které patří mezi průměrné celky divize. Chmel má velkou šanci opět uspět.

FK Siad Souš – BLŠANY STARŠÍ DOROST ?B? 7:0 (krajský přebor)

Utkání se hrálo na umělé trávě v Souši. Starší B dorost nenapodobil své kolegy a podlehl čtvrté Souši 0:7!!! Nachází se na 8.místě. Není to vůbec lichotivý stav, ještě loni hrál náš B-dorost vyšší soutěž a vedl si tam také průměrně.

FK Siad Souš – BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?B? 1:6 (krajský přebor)

Ročník narozených 1991 uspěl proti poměrně kvalitnímu soupeři, navíc na jeho umělé trávě. Blšanské mužstvo se v tabulce nachází na 6.místě, což bohužel není nic moc, vezmeme-li v úvahu, že se jedná pouze o krajský přebor, pro Blšany velmi nízká soutěž.

FK Neratovice – BLŠANY STARŠÍ ŽÁCI 2:0 (divize)

Možná i únava ze čtvrtečního utkání se projevila na našich fotbalistech, kteří nestačili na kvalitního soupeře. V tabulce se starší žáci udržují nad sestupovými pozicemi, jsou na 9.místě.

FK Neratovice – BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI 1:6 (divize)

Mladší žáci pokračují ve výborných výkonech, které je zdobí celou sezonu. V kvalitně obsazené divizi „B“ patří Chmelařům 4.místo tabulky, což je velký úspěch.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI „B“ – SK Jirkov Kyjice 8:0 (okresní přebor)

Ve slabé soutěži už jsou naši mladší žáci B z ročníku 1995 na prvním místě tabulky.

Neštěmice – BLŠANY STARŠÍ PŘÍPRAVKA 3:1 (krajský přebor)

Mladému týmu se nepovedl už druhý zápas po sobě a v tabulce klesl do středu, což v krajském přeboru není pro náš tým nic lichotivého.

Neštěmice – BLŠANY MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 2:2 (krajský přebor)

Mladší přípravka velmi zklamala, protože hrála na půdě nejslabšího týmu soutěže, který proti Blšanům získal teprve druhý bod v sezoně! Chmel je zde na 5.místě, kousek teda lehce nad průměrem soutěže.

FK Chmel Blšany | 15.4.2007 16:56 | 702x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.9.2023 14:35:34