FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

O víkendu začíná nová sezona, přijede Chomutov

  Letní fotbalová přestávka byla pro Blšany pauzou v pravém slova smyslu. Nyní se   ale vše připravuje na start v divizi B. V neděli v 10:30 zahájíme soutěž domácím   zápasem s Chomutovem.

Letní období bylo letos pro Blšany velmi specifické. Příprava byla zahájena novým trenérem Olegem Kolmanem až 21. července, kdy se sešla necelá desítka hráčů. Jednalo se převážně o loňské dorostence. V dalších týdnech se k nim připojili dorostenci stávající, takže v tomto týdnu před zahájením divize trénuje zhruba dvacet fotbalistů. Jedná se o směs loňský dorostenců a letošního dorostu.

Důvodem nedostatku mužských hráčů je skutečnost, že má tým od fotbalového svazu zablokované přestupy. Nyní se vedení Blšan snaží s tímto pohnout, aby bylo možné přestupy rychle odblokovat a to by umožnilo zaregistrovat ještě do pátku několik hráčů, jejichž příchody do Blšan jsou rozjednané. V tom případě by tito noví hráči nastoupili už v neděli k prvnímu diviznímnu zápasu. V opačném případě nastoupí jen ti, co nyní trénují.

Za celé léto neodehrály Blšany ani jeden přípravný zápas. Nakonec sešlo i z utkání, které se domlouvalo na tuto středu. Nedělní zápas prvního kola divize tak bude vůbec prvním zápasem nově sestaveného týmu, který připomínání mužstvo loňského dorostu, i trenér je stejný. Sehranost by tak neměla být vážným problémem.

Pokud jde o cíle, ty nejsou nijak stanoveny, ale ledascos lez vyvodit ze situace, která v posledních týdnech panovala v blšanském fotbale. Proto i v nedělním prvním zápase sezony půjde nejspíš hlavně o neudělání ostudy. FC Chomutov je zkušený tým, klub kdysi působil ve vyšších soutěžích.

Kdo se těší zase na blšanský fotbal, nechť dorazí už tuto neděli 10.srpna do Blšan na stadion. Začíná se v 10:30.

FK Chmel Blšany | 5.8.2008 0:11 | 908x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 22.2.2024 18:49:31