FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

O druhé kolo zkoušek byl větší zájem, než o první

  V pátek 17.listopadu se v areálu Chmelu Blšany konalo další kolo talentových   zkoušek pro výběr nových hráčů do fotbalové akademie. Zatímco koncem října   panoval o zkoušky nezájem, tentokrát měli trenéři daleko lepší možnost výběru   budoucích reprezentantů Chmelu.

Jako dobrý tah se ukázalo, že na rozdíl od prvního kola bylo to druhé pořádáno ve sváteční den, takže školáci nemuseli řešit, zda vypustit školu. Většina hráčů tentokrát byla ze Žatecka, zatímco minule přišli jen zájemci ze vzdálenějších oblastí. Na sraz dorazilo celkem 15 zájemců, což je sice jen o 2 více, než v první kole, ale je třeba dodat, že tentokrát se jednalo o daleko kvalitnější a připravenější hráče, než minule. Vybráno proto bylo celkem 13 uchazečů, z nichž jeden je brankář, takže uspěli skoro všichni. S těmito hráči by chtěli trenéři začít pracovat od léta 2007, ovšem je pravděpodobné, že dva fotbalitsté se zapojí už do zimní přípravy mladšího dorostu na jaro, tedy v lednu. Jsou totiž z okolí a neměli by mít problém s dojíždějí v souvislosti se školou.

Dvě podzimní kola talentových zkoušek tak celkem zaujala 28 fotbalistů narozených v ročnících 1991 a 1992 a končících letos povinnou školní docházku. Šanci reprezentovat FK Chmel Blšany dostalo od trénérů 17 z nich. Díky dvoukolovému výběru se tak podařilo opět získat dostatek budoucích hráčů, kteří by v dalších letech měli působit ve službách našeho klubu a zároveň přitom studovat na fotbalové škole v Podbořanech. Konkurence v budoucích mladších dorostech tak snad bude dostatečná, aby to umožnilo hrát v Blšanech dorostenecký fotbal na úrovni České ligy, kterou se snažíme letos zpět vybojovat.

Všem předběžně přijatým fotbalistům přejeme, aby se jim v Blšanech líbilo a fotbalově dařilo. Snad jsou mezi nimi i nějací budoucí profesionální fotbalisté.

FK Chmel Blšany | 20.11.2006 12:09 | 495x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.9.2023 16:01:50