FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Neobjektivní penalta a pak dvě parádní branky.

Blšany potřebovali opět naplno bodovat a soupeř byl tentokrát ideální. Bílině se v jarní části příliš nedaří. V domácí sestavě nastoupil od úvodních minut Lukáš Prückner a také Honza Jelínek s kapitánskou páskou, kterému se utkání velmi povedlo. 

Již dvě minuty po úvodním rozehrání kapali domácí rohový kop. Míč se dostal k Jelínkovi, který však pálil malinko nad. I na konci další šance byl Jelínek. V 8. minutě přihrával Prückner Zdichyncovi, jehož pokus brankař Kühnel stačil vytáhnout na roh. Rohový kop skončil opět u Jelínka, ten však tentokrát mířil asi metr vedle tyče. Ve 20. utekl po křídle Zeman, pokusil se

přehodit brankaře, ale ten stačil míč přizvednou a byl z toho jen další roh. O tři minuty později se do šance dostal Houdek, ale i jeho pokus Kühnel zneškodnil. Po půlhodině hry to ze 20 metrů zkusil pohotovou střelou Pilař, jenže těsně minul. Ve 35. minutě se dostali do první šance hosté, ale byl to pouze pokus, který šel hodně daleko od branky Blšan.

Do druhého poločasu poslal trenér hostů na hřiště dva čerstvé hráče, jenže už 5 minut po zahájení padla první branka do jejich sítě. Právě střídající Schuchardt ve vápně nejdříve zasáhl míč a pak přes jeho nohu přepadl Vidlička. Sudí Sejkora a ni na okamžik nezaváhal a nařídil penaltu. Tu s jistotou proměnil Zeman. Další branky pak už byla naprosto zasloužené a navíc parádní. V 57. na u zadní čáry Pilař elegantně zbavil obránce, poslal míč před branku a tam už byl pohotový Jelínek, který zvýšil na 2:0. Pak se přestalo na obou stranách hrát. Hosté byli zcela bezbranní a tak přišel v 83. minutě další trest. Po pravé straně prošel Míča, nabíhající Šmíd nechal míč projít až k Rajnochovi a ten pohodlně zavěsil. Tře minuty před koncem utkání se na druhé straně dostal do šance Vlasák, ale Jícha ho nenechal zakončit.

Blšany získaly další důležité body do tabulky a nyní čeká zápas na trávníku lídra tabulky.

FK Chmel Blšany – FK Bílina 3:0 (0:0)

Branky: 50. Zeman PK, 57. Jelínek, 83. Rajnoch.

Rozhodčí: Sejkora, Oborník, Trégr, ŽK 1:2, 60 diváků

Blšany: Jícha – Žampa, Houdek, Šimon (86. Vácha), Míča – Zdichynec (46. Šmíd), Pilař, Vidlička, Zeman (75. Rajnoch) – Jelínek, Prückner (70. Němec).

Za článek a fotografie děkuji Jardovi Tošnerovi ze Svobodného Hlasu

FK Chmel Blšany | 11.5.2015 12:38 | 1104x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.11.2023 22:36:48