FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Napsali o nás: Blšany přestřílely Kryry, herně nepřesvědčily

Chmelaři týden před startem divize v přípravě opět nastoupili v úplně novém složení, jejich kádr zatím zůstává nevyřešenou tajenkou.

Kdyby fotbalisté Kryr neudělali v první půli několik hodně zbytečných chyb v defenzivě, mohlo pro ně přípravné utkání s Chmelaři dopadnout o mnoho lépe. Alespoň výsledkově. Havrani měli totiž v první půli více ze hry, lépe tvořili a byli více vidět na polovině Blšan. Nedávali ale branky.Chmelaři naopak měli velké problémy s rozehrávkou, často se jim stávalo, že balon z kopaček jejich obránců ani nedoputoval z nohám záložníků, chyb v rozehrávce Blšan bylo požehnaně. Bohužel ale pro Kryrské jejich útočníci netrestali, naopak Blšany využily téměř každé chyby v obraně hostů.

Kryry, nováček v krajském přeboru, přijely v obvyklé sestavě, s bratry Beránky, v záloze dirigovali hru Plánička s hrajícím trenérem Zelinkou. Chyběl ale hodně brankář Bartoš.

Neznámé Blšany

Naopak hráči Blšan jakoby se na trávníku v pátek v podvečer viděli poprvé. Ze známých tváří nastoupili jen Pilař, Siegl, Matucha a v brance Krabec. Diváci ještě poznávali Kalanina, na druhou půlku pak přijela jedna z letních vyhlédnutých posil, Rus s přezdívkou Sergio. A další tváře? Zatím velká neznámá…Týden před startem divize Blšany nastoupily opět v úplně jiném složení, než v minulých přípravách, jaký bude jejich kádr, se zatím neví. Proti Kryrům nebylo ani památky po dvou velmi šikovných Chorvatech, kteří se ukázali v posledních týdnech v dresu Chmelařů, na hřišti se neobjevil ani Podroužek a Lesniak. Druhý jmenovaný už podepsal v Žatci.Nechme se tedy překvapit, v jakém složení už v pátek vyběhnou Chmelaři k prvnímu duelu divize. Zatím pokaždé Siegl a spol. dokázali sehnat kádr, který v soutěži uspěl. Divize je ale o poznání tvrdší oříšek než krajský přebor.

Blšany-Kryry 5:2 (4:1)

Zdroj:Žatecký a lounský deník

FK Chmel Blšany | 8.8.2011 14:37 | 988x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.5.2023 9:43:49