FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Napsali o nás: Blšanská přípravka se pomstila ve finále

Starší přípravka FK Chmel Blšany (ročník 1999) vyhrála v sobotu halový turnaj v Rakovníku, když jedinou prohru vrátila Baníku Most ve finále.

První zápas skupiny A sehráli Blšanští proti jejich známému soupeři Baníku Most a po nepovedeném a zcela nebojovném utkání prohráli zaslouženě 1:2. V druhém utkání proti SKP Rakovník byli všichni hráči po důrazném rozhovoru trenéra jako vyměnění a zvítězili 5:2.

Ve třetím utkání proti SK Zichovec již kluci dominovali a vyhráli s velkým přehledem 6:0. Což se nakonec ukázalo velmi důležité, protože v tabulce došlo ke stejnému počtu bodů tří mužstev a vzájemná utkání poslala do semifinále z prvního místa Blšany.

Tam je čekal druhý tým skupiny B Tatran Rakovník. V hodně nervózním utkání blšanští hoši dělali všechno zbrkle a tím pádem nepřesně. Nakonec se jim povedla krásná akce, kdy po autovém vhazování P. Pinkra utekl všem obráncům J. Nekolný a rozhodl zápas svým druhým gólem na turnaji.

Ve druhém semifinále po dramatickém průběhu vyhrál Baník Most až v penaltovém rozstřelu nad SK Kladno. Došlo tedy na opakovaný zápas ze skupiny. Na Blšanských byla vidět vůle zvítězit a oplatit tak Mostu porážku ze skupiny. Celý zápas se hrál ve vysokém tempu, a rozhodla jediná branka utkání, kterou po krásné přihrávce Petra Pinkra dával Pepa Hodina do prázdné branky necelých 40 vteřin před koncem.

Po posledním hvizdu propuklo nadšení. Kluci naskákali na hrací plochu, zavalili brankáře a řvali na celou halu. Bylo to zcela zasloužené prvenství v turnaji, ve kterém klukům vytvořili rodiče krásnou atmosféru. Určitě ji zopakují i v neděli 6. prosince na dalším turnaji na žateckém Severu.

Článek převzat z Žateckého deníku

FK Chmel Blšany | 7.12.2009 0:56 | 693x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.5.2023 9:13:20