FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Mladší přípravka ukončila sezónu 2. místem

Na závěr své opravdové první sezóny se mladší přípravka zúčastnila 2. ročníku Memoriálu Ivana Korbelíka v Lubenci, kde v soubojích se staršími obsadila konečné 2. místo.

Blšanská mladší přípravka se na závěr své sezóny zúčastnila 2. ročníku Memoriálu Ivana Korbelíka v Lubenci. Turnaje pro hráče narozené po 1.1. 1997 se zúčastnilo celkem 7 družstev, které byly rozděleny do dvou skupin.

Naši hráči ve své skupině postupně porazili FK Toužim, když obrátili nepříznivý stav 0:1 brankami Jakuba Zmrhala, Pavla Jenčka a Petra Městky na konečných 3:1. Ve druhém utkání s domácím FK Lubenec si kluci s chutí zastříleli a po gólech 2× Pavla Jenčka, 2× Petra Městky a po 1 Michala Šimečka a Dušana Kupčeka zvítězili 6:0. V posledním utkání ve skupině kluci opět zvítězili, tentokrát nad FK Lenešice, za který nastoupila kombinovaná sestava chlapců a starších dívek, s výsledkem 3:0 (branky: 2× Pavel Jenček, 1× Jakub Zmrhal).

Do semifinálového utkání nám z druhé skupiny připadlo mužstvo FK Vroutek. Toto utkání bylo z naší strany jednoznačně nejlepší a kluci si po pohodovém kombinačním fotbalu připsali na své konto celkem 7 branek, o které se podělili 2× Michal Šimeček a po jedné Jakub Zmrhal, Pavel Jenček, Petr Městka, Dušan Kupček a Josef Hodina.

Ve finále nás čekalo mužstvo z úvodního utkání turnaje a to FK Toužim. Toto utkání našim klukům nevyšlo a prohráli ho 0:2, čímž se umístili na konečném 2 místě.

Závěrečné umístění je vzhledem k tomu, že za naše mužstvo nastoupili kluci narození po 1.1. 1998 úspěchem. Nejlepším střelcem našeho mužstva se stal Pavel Jenček s celkem 6 zásahy a nejlepším brankářem celého turnaje byl po zásluze vyhlášen náš Jan Šimeček, který obdržel pouze 3 branky (z toho 1 z penalty).

FK Chmel Blšany | 29.6.2008 20:27 | 3904x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.5.2023 8:36:53