FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Mladší přípravka opět bodovala

  Mladší přípravka zajížděla v rámci 21. kola krajského přeboru na hřiště Junioru Děčín, odkud přivezla 3 body.

Proti soupeři z horní poloviny tabulky nastoupili kluci i přes oslabení obranné řady a malý počet hráčů na střídaní aktivně se snahou vstřelit branku, což se nám nakonec podařilo již v 6. minutě, kdy po střele Míry Naxery prokázal důraz před brankou Pavel Jenček, který prostřelil brankáře na 0:1. Ani po úvodní brance kluci nepolevili a stále svou aktivní hrou soupeře, který měl možnost střídat kompletní sedmičky nepustili prakticky do žádné šance. Ve 19. minutě odpískal rozhodčí přímý volný kop proti domácímu mužstvu. K jeho provedení se postavil Michal Šimeček, který nádhernou střelou rozvlnil síť domácích podruhé. Hned dvě minuty nato zatáhl Pavel Jenček míč po své pravé straně a přihrál před branku, kde se nejlépe orientoval Jára Nekolný a přes obránce soupeře upravil výsledek na poločasových 0:3.

Začátek druhého poločasu prakticky kopíroval první poločas, včetně naší čtvrté branky, kdy Láďa Kočka výborně přečetl útočnou snahu soupeře a svým odkopem přesně našel Pavla Jenčka, který z brejku svou druhou branku v tomto utkání. Za tohoto stavu se i vzhledem k ubývajícím silám stáhli kluci na svou polovinu, odkud vyráželi k brejkům. Ve 35. minutě se domácí dostali do své první 100% šance, kterou skvělým zákrokem zmařil Honza Šimeček v naší brance. Bohužel pro něho se nepodařilo udržet nulu na kontě o dvě minuty později, kdy místo razantního odkopu ztratili kluci míč a domácím se podařilo vstřelil čestný úspěch.

I přes množství šancí v poslední třetině zápasu se nám již nepodařilo vstřelil žádnou branku, ale v konečném účtováním už to nevadilo, neboť jsme si po velice kvalitním výkonu všech našich hráčů z Děčína přivezli 3 body, jednoznačné vítězství 4:1, postup v tabulce na 6. místo a zejména udržení vítězné série, které trvá již 7 utkání. Tuto sérii a domácí jarní neporazitelnost se budeme snažit prodloužit v neděli 25. května od 10:00 hodin na domácím hřišti soubojem s FK Litoměřice.

FK Chmel Blšany | 18.5.2008 12:42 | 763x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 8:45:14