FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Mladší přípravka na turnaji v Postoloprtech

  O účasti mladší přípravky na 5. ročníku turnaje přípravek v Postoloprtech informuje   Jaroslav Jenček.

Mladší přípravka FK Chmel Blšany uspěla v Postoloprtech

První květnový den se mladší přípravka FK Chmel Blšany zúčastnila 5. ročníku turnaje přípravek, který pořádal FK Postoloprtech.

Los nám do skupiny hrané ve Výškově postupně určil mužstva Klášterce nad Ohří, Buldoků Karlovy Vary, SKP Slaný a SIADu Souš. V prvním utkání přehráli naši hráči mužstvo Klášterce celkem v pohodě 4:0, když se dvakrát trefil Pavel Jenček a po brance vstřelili Michal Kadlec a Jan Myška. Druhý zápas s celkem Buldoků již byl vyrovnanější, ale pro nás opět vítězný, tentokrát 2:0 (branky: Jakub Zmrhal a Dušan Kupček). Stejný výsledek kluci zopakovali v utkání s SKP Slaný po brankách Jakuba Rubeše a Jana Myšky.

Vzhledem k ostatním výsledkům jsme před posledním utkáním ve skupině věděli, že k postupu do finále nám stačí i remíza. Tomu také byla podřízena taktika a v opatrném utkání i přes několik šancí žádná branka nepadla.

K finálovému utkání, které se uskutečnilo na hřišti v Postoloprtech jsme nastoupili proti mužstvu SIAD Most. V tomto utkání se projevila zejména fyzická vyspělost soupeře, který nás porazil 2:0. Bohužel se nám za stavu 1:0 nepodařilo proměnit pokutový kop, který mohl finálové utkání zdramatizovat.

Konečné druhé místo po dobrém výkonu celého mužstva je velkým úspěchem i vzhledem k tomu, že týmy všech našich soupeřů tvořili hráči narození o rok dříve, než naši kluci.

Jaroslav Jenček

FK Chmel Blšany | 5.5.2008 20:34 | 3240x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.5.2023 10:16:30