FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Mladší dorost byl lepší, ale s Chebem jen remizoval

  Nepovedený vstup do zápasu připravil o víkendu naše mladší dorostence o   vítězství nad Chebem. Výsledek 2:2 je zklamáním, ale předvedená hra tentokrát   nebyla špatná, až na začátek zápasu.

Naši hráči prohrávali už od 3.minuty, kdy si před vlastní brankou nerozuměli Sčislák s Horvátem a umožnili jít útočníkovi hostů neohroženě na brankáře, ten své sólo proměnil – 0:1. Celá úvodní desetiminutovka byla poznamenána hrubými individuálními chybami našich hráčů, na což Chmel znovu doplatil už v 8.minutě utkání, kdy hosté zahrávaly rohový kop a přímoi z něho padl přes brankáře Ernekera gól do naší sítě – 0:2. Naštěstí hrozivý začátek naše hráče vzbudil a ti začali hrát hru, jakou jim před zápasem naordinovali trenéři. Už ve 12.minutě přišla pro náš tým stadardka z pravé strany, k ní se postavil Lesniak, na jeho centr si naskočil Kunický a hlavičkoval do sítě – 1:2!

Do cca 25.minutě předváděly Blšany velmi dobrý výkon, jednoduchou hrou si vypracovaly i vyložené šance na vyrovnání, ale Holán, Bůžek ani Smékal je neproměnili. Hosté jako by neexistovali, jen se bránili a hrozili pouze z ze stadardek. Jenže z ojedinělého protiútoku mohl Cheb ve 32.minutě zvýšit vedení, naštěstí útočník hostů tváří v tvář našemu gólmanovi selhal. Ve 38. minutě Bůžek přihrál do vyložené pozice Lesniakovi, ale ten také neproměnil. Do konce poločasu byly Blšany aktivnější, ale k vyrovnávací brance to bohužel nevedlo.

Ve druhém poločase jsme začali opět nátlakovou hrou,která byla velmi efektní především při hře krajních záložníků a centrech do šestnáctky. Ve 47.min. nastala šance Bůžka a v zápětí Holána po rohovém kopu, neproměněná. Pak se ale Chmel přece jen dočkal – v 51.minutě kopal Lesniak rohový kop a na něj si ve vápně naskočil obránce Kunický, který překonal i brankáře a srovnal tak skóre na 2:2. Kunický byl naším nejlepším hráčem zápasu, dla oba góly. Po vyrovnávací brance se naši hráči snažili, přišla dobrá hra s jednoduchými přihrávkami a narážečkami, akorát centry nebyly moc přesné. Trenéři museli být s obrazem hry spokojeni.

Jenže vstřelit rozhodující branku se nedařilo. V 55.minutě nedal gól Rámeš, poté dvakrát neuspěl Lesniak a neujala se ani střela Tománka v 63.minutě, jež šla těsně vedle. Vrcholem střelecké impotence a smůly pak břevno, které nastřelil v 75.minutě Lesniak a hned o minutu později tyč branky hosté, již orazítkoval svou ranou Rámeš. Hosté se za celý druhý poločas vůbec nedostávali k zakončení, byli pod neustálým tlakem našeho týmu, ale remízu nakonec ubránili a vezou z Blšan bod. Naštěstí u mladšího dorostu o výsledky tolik nejde (nerozhoduje totiž o postupu či sestupu), tady je důležitý výkon a ten byl tentokrát velmi dobrý.

FK Chmel Blšany – Union Cheb 2:2 (1:2) – ml.dorost ?A?

hráno dne : 14.10.2006
hřiště : tráva
sestava: Erneker (4) -Sčislák (5) – Kunický (8), Hynek (7), Horvát (5) – Tománek (5) – Smékal (5), Lesniak (7) Podroužek L. (7), (60.Oláh), (66.Reiser) – Holán (5), Bůžek (5) (52.Rámeš)

Známka udává kvalitu výkonu: 10 ? mimořádně vynikající, 9 ? excelentní, 8 ? výborný , 7 ? velmi dobrý, 6 ? dobrý, 5 ? průměrný, 4 ? podprůměrný, 3 ? slabý, 2 ? mizerný, 1 ? katastrofální

Zpracováno na základě podkladů trenéra Pavla Koutenského

FK Chmel Blšany | 17.10.2006 22:28 | 568x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 9:15:47