FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Mládež o víkendu neprohrála ani jeden zápas

  Bez jediné porážky a přece s neúspěchem. Tak by se dal hodnotit první   listopadový víkend z pohledu blšanských mládežnických týmů. Straší dorost A totiž   nedokázal porazit Karlovy Vary, remíza je ztrátou a naši dorostenci tak vedou   tabulku již jen o skóre. Zadařilo se B-dorostům, slušně dopadli i žáci.

BLŠANY ?B?- Štětí 1:1 (-:-) (krajský přebor)

Remízou dorost ukončil podzim remízou průměrným Štětím. Celkově se podzim v Libočanech fotbalově moc nevydařil, tým vybojoval na hřišti 10 bodů, jeden mu byl odebrán za porušení pravidel. Nakones tedy zisk 9 bodů stačí jen na poslendí příčku, samozřejmě sestupovou. Ale výchozí pozice pro jaro není tak špatná, na některé soupeře má Chmel jen minimální ztrátu. Na Proboštov to jsou 2 body, na Domoušice a Střekov 3 body. Přitom stačí dostat pod sebe aspoň dva týmy.

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?A? – Karlovy Vary 4:4 (1:2) (divize)

Největší zklamání víkendu. Remíza na vlastním hřišti je nepříjemnou ztrátou, protože tým se snaží hrát o postup do České ligy. To se zatím přesto daří, i po této porážce je Chmel na 1.místě, ale už jen o skóre před Ústím nad Labem, které bohužel nezaváhalo a vyhrálo těžký zápas v Roudnici. Dotahuje se i třetí Děčín, pokud v neděli vyhraje v Sokolově, bude mít na Chmel ztrátu jediného bodu. Jaro tak nabídne hodně zajímavé boje o postup mezi zmíněnou trojicí týmů shodou okolností z Ústeckého kraje. O výchozí pozici se rozhodne v příštím kole, ktré bude na podzim poslendím.

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?A" – Karlovy Vary 1:1 (-:-) (divize)

Mladší dorostenci si praktickky zajistili, že zimní přestávku stráví v horní polovině tabulky. Na rozdíl od staršího doorstu, u mladšího je remíza relativně dobrým výsledkem, protože v této kategorii jsou Kalrovy Vary velmi silné, zatímco náš tým jen průměrný.

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?B? – Dubí 1:0 (krajský přebor)

Závěrečný zápas podzimu se povedl. Tým tak skončil po první půlce soutěže na 7.místě s 19 body. Na hru o postup to nevypadá, ostatně postup B-dorostu je stejně podmíněn postup A-dorostu. Naštěstí nehrozí ani sestupové starosti.

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?B?- Dubí 8:2 (krajský přebor)

Brankové hody v posledním zápasem na podzim posunuly tým na 5.místo s 24 body, jen o skóre před Varnsdorfem. Zajímavostí je, že za celý podzim ze 13 zápasů neskončil ani jeden remízovým výsledkem.

BLŠANY STARŠÍ ŽÁCI – FK Teplice „B“ 2:0 (divize B st. žáků)

Starší žáci si už ve čtvrtek předehráli poslední zápas podzimu a podařilo se jim ho zvládnout. Zimu tak stráví pohodě, bez výrazného nebezpečí sestupu. Náš tým získal ze 13 zápasů celkem 15 bodů. Není to mnoho, přesto to stačí na 8.místo ve vyrovnané spodní polovině tabulky.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI – FK Teplice „B“ 3:3 (divize B ml. žáků)

Mladší žáci, stejně jako starší, ukončili čtvteční předehrávkou podzimní část sezony. Ta se jim docela vydařila, z 13 utkání vybojovali slušných 23 bodů, zatím není jasné, zda to bude stačit na páté, šesté či semdé místo. V týmu hrají hráči ročníku 1994, který patří v blšanské líhni mezi nejsilnější. Nejlépe hodnoceným hráčem podzimu je obránce Pavel Soukup, jediným zástupcem mladšího ročníku 1995 pak útočník Marcel Oppel. Tne nastoupil ve dou zápasech a podal velmi dobrý výkon.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI „B“ – Vejprty 8:0 (okresní přebor ml. žáků)

Podle rozpisu se mělo hrát ve Vejprtech, ale tamní hřiště zapadalo sněhem, takže se zápas odehrál v Blšanech. Naši hráči potvrdili roli vysokého favorita a kolo před koncem podzimu jsou už na druhém místě tabulky. Není se ale třeba nikam hnát, z této soutěže se nepostupuje, takže je jedno, na kolikátém místě skončíme. Důležité je rozvíjet talent mladých hráčů.

FK Chmel Blšany | 5.11.2006 0:00 | 655x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 1.10.2023 7:00:29