FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Mezi chmelnicemi to myslí se záchranou vážně

MOST – Po těsné prohře v Chomutobě panovala v blšanském táboře dobrá nálada a nově poskládaný tým v čele s Horstem Sieglem věří, že soutěž zachrání. V sobotním utkání 17. kola divize B nastoupily Blšany kvůli špatnému terénu proti juniorce Mostu místo v Braňanec, na umělém trávníku v Mostě.

Za Baník nastoupili exblšanští Trup, Lesniak a Bereš. Blšanští hráči ukázali, že to se záchranou v soutěži myslí vážně a začali mladíky vyučovat Když k technice přidali také důraz, byli jasně lepším mužstvem na hřišti. Zadáci Baníku leckdy nestačili ani rychlostí a pomáhali si nedovolenými zákroky, které však mnohdy zůstávaly bez ocenění rozhodčím. Celý trojlístek se příliš v tomto utkání nevyznamenal. Zadní řady Blšan dirigoval Houštecký, hru tvořil Siegel a do útoku se vrhali Kučera s Jelínkem. První branku vstřelil po krásné rychlé akci Kučera ve 22. minutě. Do přestávky měli blšanští převahu, ale do vyložených šancí se již nedostali. Domácí si vytvořili pouze jedinou příležitost. Ve 38. vytěsnil Klíma střelecký pokus Slabasheviche přes tyč na roh. Druhá branka do domácí sítě padla v 65. z kopačky Brodeckého, který neměl na malém vápně problém s dorážkou přímého kopu. Poslední zápis do listiny střelců přišel v 82. minutě. Po chybě v rozehrávce na vlastní polovině se míč dostal k Jelínkovi, ten proklouzl za domácí beky a své sólo proti nejistému Hyklovi v mostecké brance chladnokrevně zužitkoval. Domácí se snažili ještě výsledek zkorigovat, ale nedokázali se prosadit ani proti juniorovi Mašínovy, který Klímu v brance vystřídal na posledních 12 minut. Blšany podaly velmi dobrý taktický výkon a výhru si plně zasloužily. V příštím kole se představí poprvé v jarní části doma proti Toužimi netradičně v neděli od 16 hodin.

Fk Baník _Most B ? Fk Blšany 0:3 (0:1)

Branky : 22. Kučera, 65. Brodecký, 82. Jelínek.

Rozhodčí: Brejník, Zeman, Duchoň, ŽK: Ražný ? Houštecký, Klíma (78. Mašín), Siegel, Hlávka, Jelínek.

Sestava Blšan: Klíma, Brodecký, Tománek, Trojan, Hlávka, Krejčík, Jelínek (90. Bůžek), Kučera (90.Dobeš), Vlček, Siegel, Houštecký.

Fotografie z utkání od Jaroslava Tošnera : http://picasaweb.google.com/…ostBFkBlsany

FK Chmel Blšany | 24.3.2009 11:26 | 735x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 30.5.2023 10:13:30