FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Martin Psohlavec opouští Blšany, jde do Plzně

  Nejlepší útočník Blšan v podzimní části druhé ligy, Martin Psohlavec, odchází do   prvoligové Plzně! Prodal ho tam Siad Most, kterému Psohlavec patří.

Jako blesk z čistého nebe tak přišlo nečekané a výrazné oslabení našeho už tak slabého útoku. Po odchodu Caushaje, Osumanu a pravděpodobně i Štípka, který se stále připravuje s Mostem, se tak trenér Bičovský bude muset vypořádat s další ztrátou v ofenzivní fázi. Moc možností nyní nemá. Jediným klasickým hrotovým útočníkem v týmu je mladík Jan Klasna, který se zatím neprosadil na vyšší než divizní úrovni. Máme sice ještě Kožíška, ale to není vyloženě hrotový hráč, góly dává jen svátečně.

Psohlavec, který u nás hostoval od léta, v pondělí oslavil své 26. narozeniny a hned den nato získal angažmá v prvoligovém klubu. Má tedy důvod slavit. Jinak je tomu s blšanskými fanoušky, protože s Psohlavcem odešel nejproduktivnější hráč, který navíc v přípravě několikrát prokázal dobrou formu. A to se stalo našemu klubu osudným. Nejlépe totiž Psohlavec zahrál v Tipsport Cupu proti Plzni, funkcionáře západočeského klubu natolik zaujal, že okamžitě začali jednat o jeho příchodu. Siad Most po jednáních kývnul a Psohlavce prodal.

Je zřejmé, že náš klub se nyní bude shánět po posile do útoku. V pondělí přitom přišel další obránce, již jedenáctý, Antonín Rosa. Co s tímto nepoměrem? Řešením je buď posunutí některých obránců do zálohy a záložníků do útoku, nebo sehnání posil. Na testech je v Blšanech mladík Daniel Cahel, stále ještě nepadl návrat Václava Štípka, případně příchod Patricka Oboyi z Mostu. Jednat by se však mělo i o dalších hráčích. Je třeba si uvědomit, že po odchodu Psohlavce už máme na soupisce jen jediného hráče, který se dokázal na podzim v mistrovském zápase trefit do sítě soupeře! Je to obránce Benko. Všichni ostatní střelci z podzimu jsou nyní pryč.

Vyjádření vedení našeho klubu vám nabídneme zítra v dopoledních hodinách.

FK Chmel Blšany | 13.2.2007 20:19 | 635x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 5.6.2023 18:04:15