FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Máme ještě šanci na zázrak?

Gambrinus liga Jsme v tabulce poslední a to v poměrně beznadějné situaci. Do konce soutěže zbývají tři kola a fotbalová veřejnost už s námi počítá ve druhé lize. Může se ještě vše v dobré obrátit?

Teď už by záchrana první ligy v Blšanech byla asi fotbalovým zázrakem roku. Jenže, který jiný tým Gambrinus ligy umí dělat v záchranářských bojích větší senzace než Blšany? Ať už to bylo krititické jaro 2002, kdy nás asi zachránil jen krach Drnovic, nebo zima 2004, kdy jsme byli po podzimu jasně poslední a lidé se jen ptali, kdo bude druhým sestupujícím. Pravda, současná situace je ještě horší. Především v tom, že liga se nezadržitelně chýlí ke konci a na zvednutí se už není moc času.

V neděli už může být o našem osudu jasno- pokud neporazíme Slavii a konkurenti v boji o záchranu uspějí, padne i poslední teoretická šance na kýžené 14.místo. Mohlo by se ovšem stát, že se ve hře udržíme i v případě porážky. Po tomto víkendu má liga delší pauzu, celkem devět volných dní, takže kdybychom ještě v tomto čase byli ve hře, určitě by se mezi fanoušky Blšan rozvinul velký prostor pro diskuse a kalkulace. Teď nemá smysl se do spekulací pouštět, už v neděli je tu zápas, takže vám nabízíme jen malou pomůcku- rozlosování našich soupeřů v boji o záchranu. Se všemi týmy máme horší vzájemnou bilanci, s Jihlavou vyrovnanou, ale výrazně horší skóre, takže pro záchranu musí Chmel získat o bod více.

BLŠANY – aktuálně 23 bodů:
BLŠANY – Slavia
Jablonec – BLŠANY
BLŠANY – Zlín

JIHLAVA – 26 b.
JIHLAVA – Olomouc
Ml.Boleslav – JIHLAVA
JIHLAVA – Slavia

BRNO – 27 b.
BRNO -Ml.Boleslav
Ostrava – BRNO
BRNO – Slavia
Most – BRNO
BRNO – Příbram

PLZEŇ – 28 b.
Ostrava – PLZEŇ
PLZEŇ – Slovácko
Sparta – PLZEŇ

SLOVÁCKO – 29 b.
SLOVÁCKO – Příbram
Plzeň – SLOVÁCKO
SLOVÁCKO – Jablonec

FK Chmel Blšany | 27.4.2006 17:15 | 590x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.5.2023 6:30:49