FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Krajský přebor: Blšany osmé, Louny vyšplhaly na devítku

Louny, Blšany - Oba týmy z okresu Louny nakonec skončily uprostřed tabulky, Blšanům jaro nevyšlo.

 
 
 

Dohráno, dobojováno. Krajský přebor, soutěž, která příští rok po sestupu Žatce bude mít tři zástupce z okresu Louny, skončila vítězstvím Krupky a jejím postupem do divize. Blšany dohrály osmé, Louny deváté.

V posledním duelu sezony narazily Blšany na Modlany. Na jaře se ale Chmelařům nedařilo, potvrdili to také v loučení se sezonou. Zatímco po podzimu pošilhávali po postupových příčkách, nakonec jsou v Blšanech rádi za střed tabulky a osmé místo.

Modlany – Blšany 2:0 (0:0)

Branky: Karlík, Doležal 
Rozhodčí Míč, ŽK 1:1, 90 diváků

Otázkou zůstává, jak to bude v Blšanech vypadat v příští sezoně. Tým byl na jaře opět hodně slepovaný, hrál bez přípravy. Z týmu zaujal hlavně nejlepší střelec krajského přeboru Lukáš Prückner. V sezoně Blšany třináctkrát vyhrály, čtyřikrát remizovaly a třináctkrát prohrály. Útok Blšan byl třetí nejproduktivnější v soutěži, obrana ale nebyla silnou stránkou týmu pod vedením známého internacionála Josefa Němce.

Louny naopak v posledním duelu vyhrály, dokázaly se nakonec v tabulce posunout z dvouciferných pozic na deváté místo, tedy hned za Blšany.

Louny – Litvínov 3:1 (2:1)

Branky Trup, Zelinka, Minařík – Vrba
Rozhodčí Růžička, ŽK 4:4, 150 diváků

Fotbalisté Loun, které v polovině sezony převzal trenér Pavel Schettl, v sezoně dokázali třináctkrát zvítězit, třikrát remizovat a čtrnáctkrát prohrát. Louny vstřelily 49 branek, inkasovaly 44krát.

Fotbalová tabulka

 

Autor: Hynek Dlouhý (Žatecký deník)

FK Chmel Blšany | 17.6.2014 22:15 | 811x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 2.6.2023 17:43:26