FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Krajské derby s Ústím bude o naději pro jaro

  V neděli od 10:30 se bude v Blšanech hrát zápas Chmelu s Ústím nad Labem. Bude   to závěrečné domácí vystoupení na podzim a bude nesmírně důležité. Pokud   nezvítězíme, budou naše šance na záchranu druhé ligy na jaře minimální.

Náš tým má na kontě pouze 10 bodů ze 13 zápasů. Ani případná nedělní výhra nás sama o sobě nijak nespasí, ale aspoň se podaří obnovit kontalt se zbytkem druholigového pole. Ústí už nasbíralo 15 bodů, je na 11.místě, což odpovídá původním cílům klubu. Lze tedy říci, že Ústí může, Blšany musí. V domácím zápase budou naši hráči potřebovat vítězství a tento tlak bude velmi nepříjemný.

Ústí nad Labem coby náš nejbližší soupeř je klub spolupracující s prvoligovými Teplicemi. V minulé sezoně patřilo k nejlepším celkům tabulky a dokonce mělo šanci na postup do první ligy. Ale v létě snížil majitel FK Teplice přísun peněz do obou klubů, Teplice se musely rozloučit s několika zkušenými oporami a na jejich místo přišli hráči z Ústí. To tak letos v létě výrazně změnilo kádr, ubyly zkušenosti i hráčská kvalita. Zpočátku sezony se to také projevilo, Ústí okupovalo sestupové příčky. Ale s postupujícím podzimem mají výkony severočechů rostoucí tendenci. Ani to ale nijak neoslabuje skutečnost, že naším jasný úkolem je naplno bodovat!

Bohužel, špatnou zprávou je stále se nezahojené zranění kapitána Jana Poláčka. Tento hráč je pro nás velmi důležitým, což se nejvíce ukázalo v zápasech, v nichž nehrál. Všichni ostatní hráči Blšan jsou v pořádku a pokud se nic nepřihodí, měli by být připraveni. Nemáme žádného vykartovaného, stejně dobře je na tom Ústí nad Labem. V jeho dresu nastupuje i náš bývalý hráč Lukáš Dragoun. Ze známých tváří zmiňme Petra Fouska, působícího kdysi například v Teplicích.

Zápas začíná v neděli od 10:30 na blšanském stadionu a vyzýváme všechny fanoušky, aby přišli naše hráče v těchto těžkých chvílích podpořit! Jedná se poslední domácí zápas v podzimní části sezony.

Oficiální stránky soupeře: www.fkusti.cz

FK Chmel Blšany | 3.11.2006 0:14 | 595x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 25.9.2023 17:55:39