FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Kam na střední školu? Do fotbalové akademie Blšan !

  Pro žáky letošních 9.tříd základních škol pořádá náš fotbalový klub talentové   zkoušky pro příjem nových žáků do fotbalové akademie při FK Chmel Blšany   v Podbořanech. Ti, kteří přijdou a uspějí, budou moci od příští sezony trénovat a   hrát mistrovské zápasy v Blšanech. AKTUALIZOVÁNO !

Zkoušky se konají příští týden, konkrétně v úterý 24.10. od 10:00 v areálu FK Chmel Blšany. Přijít mohou kluci z ročníků 1991 a 1992, kterým letos končí školní docházka. V případě úspěchu budou moci od příštího školního roku studovat na fotbalové akademii v Podbořanech. S sebou si vezměte tréninkové věci na toto období ( teplákové soupravy, šusťákové bundy… ), kvalitní obutí pro herní činnost i chrániče. Samozřejmostí po tréninkové jednotce jsou prostředky pro sprchu (ručník,mýdlo, pantofle). Nezapomeňte na osobní údaje: rodná čísla, adresy, telefonní čísla své i rodičů, informace o výšce a váze (včetně rodičů), název dosavadního klubu, popř. hostování v klubu a kontakt na klub.

Další podrobnosti a dotazy rádi zodpoví trenéři při samotných talentových zkouškách.

Proč se rozhodnout hrát za Chmel Blšany? Náš klub především nabízí vynikající fotbalové zázemí, nejlepší v regionu a jedno z nejlepších v Česku. K dispozici je v současnosti velké množství travnatých hřišť (viz dolní foto) a plánuje se výstavba umělé trávy třetí generace, tedy té nejmodernější, která je v současnoti k dispozici. Náš klub obdržel na její vybudování dotaci ze státního rozpočtu a nyní se vyjednávají potřebná stavební povolení.

Ze sportovního hlediska nabízí Chmel Blšany svým mladíkům intenzivní tréninky prakticky denně a tomu je přizpůsobena výuka ve fotbalové akademii. Dorost, za který studenti z fotbalové školy nastupují, hraje nyní nejvýše dorosteneckou divizi, ovšem je velká pravděpodobnost, že se v letošní sezoně podaří postoupit do České ligy (nyní jsou naši dorostenci na 1.místě tabulky!) a v příští sezoně by se tak v Blšanech opět mohla hrát soutěž vysoké úrovně. K dispozici jsou i dvě družstva B-dorostů, která hrají krajský přebor.

Hrát za Blšany je i v dnešní době pro mladé fotbalisty ctí a jsou jim zaručeny podmínky, které umožňují těm nejtalentovanějším prosadit se v profesionálním fotbale. Ze známých hráčů, kteří prošli dorosteneckými výběry Chmelu, můžeme jmenovat především obránce Jana Vorla (v současnosti Slavie Praha) či brankáře Aleše Chvalovského (nyní Apollon Liomassol). V prvoligových klubech působí např. Petr Trapp (Plzeň) či Lukáš Michal (Kladno). I nyní vyrůstají v Blšanech talentovaní fotbalisté . Sedmnáctiletý Jakub Süsser je členem reprezentace ČR do 17 let a získal s ní titul vicemistra Evropy.

Na všechny žáky končící základní školu, kteří bych se chtěli vydat po stopách zmíněných hráčů, čekáme v úterý 24.10.2006 od 10:00 na stadionu v Blšanech!

Viz také: http://www.sos-podborany.cz/view.php?…

Treninkový areál FK Chmel Blšany… Kde jinde tohle najdete?

FK Chmel Blšany | 18.10.2006 12:31 | 2592x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 1.10.2023 7:45:49