FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Kádr se začíná stavět, převažují mladí hráči

Již tuto středu začíná příprava Blšan na příští sezonu. Trenér Bičovský bude mít k dispozici velmi mladý tým, jehož polovinu budou tvořit hráči Siadu Most. Z jarní soupisky Blšan mnoho hráčů nezbude.

Tým již pochopitelně opustili všichni, kterým skončilo hostování s koncem sezony- Slavík, Buček, Broschinský, Brunclík, Volek, Šindelář a Zeher. Ale i kmenoví hráči Blšan si hledají nové angažmá- Devátý je na testech v Trenčíně, PešírKrejčím již trénují v Mostě, nové angažmá si hledá Polodna a odejde pochopitelně i Jan Vorel, který si za své výkony zaslouží první ligu. V týmu Plzně už jsou Muller a Trapp, které si tam vybral exblšanský trenér Michal Bílek. To byly odchody.

Kdo naopak hodlá zůstat v Blšanech? Nikam se nechtějí stěhovat Radek Šourek a Lukáš Michal, na jaře poměrně stabilní hráči A-týmu. Smlouva pokračuje i některým hráčům B-týmu, jako je Klasna, Bednář či Loos. Podle našich neověřených informací má zůstat i Jakub Susser.

Klub se pochopitelně snaží získat za odešlé hráče náhradu. Díky spojenectví s Mostem se do letní přípravy má zapojit 7–9 hráčů Siadu, především těch, kteří se na jaře neprosadili do hlavního kádru. Kromě nich začnou v hlavním týmu trénovat i dosavadní dorostenci Hudec a Trup, kterým je 19 let. Z hostování v Libiši se vrací dvacetiletý Ondřej Süsser, na jaře tam pravidelně hrál a jako záložník vstřelil dvě branky.

Přichází i další talentovaní mladíci. Z Plzně se jedná o velikou naději, středního záložníka Ondřeje Šimla, který prošel všemi mládežnickými reprezentacemi ČR. Šimlovi je 20 let a na jaře už odehrál i 15 minut prvoligového utkání za Plzeň. Mohl by hrát pravidelně druhou ligu, do Blšan přichází pouze na hostování. Zatím poslední posilou je z Vysočiny Jihlava „B“ obránce Zdeněk Maňhal (25 let). Ten patříil v třetiligové rezervě Jihlavy k oporám obranných řad a hrál stabilně.

Posílení mužstva ještě není konečné. Pravděpodobný je příchod ještě několika hráčů, o všech změnách vás budeme informovat. Povšimněte si speciálu „Přestupy léto 2006“, který jsme pro tyto účely zřídili.

FK Chmel Blšany | 26.6.2006 17:39 | 529x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 2.6.2023 16:23:53