FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Hodnocení sezony mladšího A - dorostu

  Trenér Pavel Koutenský v létě odchází trénovat do Siadu Most, ale předtím ještě   stihl sepsat tradičně obsáhlé vyhodnocení celé sezony mladšího A-dorostu, který   v letošní sezoně trénoval a dovedl ho ke třetímu místu v divizi. Hodnocení zde   nabízíme přímo od pana trenéra.

H O D N O C E N Í jarní části soutěže

divize dorostu FK Chmel Blšany
(vč.celé sezóny)
mladší „A“ dorost

Zimní příprava na jarní část divizní soutěže mladšího dorostu (po podzimní části 7.místo) začala 10.ledna 2007 v domácích podmínkách areálu FK Chmel Blšany.Tréninkové jednotky byly naplánované minimálně 4× týdně, vč. tělocvičny v Podbořanech a Žatci a posilovny v Blšanech.Velká většina hráčů přišla vcelku dobře připravení z individuálních tréninkových plánů, které hráči dostali před vánoční přestávkou.

Celému přípravnému období nahrávala mírná zima,takže podmínky byly skvělé pro přípravu venku a za sněhem mužstvo odjelo na zimní soustředění do Jáchymova-Mariánské ve dnech 6.-11.2.07,přípravné (turnajové) zápasy jsem převážně odehrávali na turnaji FK Siad Most – umělá tráva – kde dostalo možnost prokázat své kvality dostatečný počet většiny mladších dorostenců z obou dorostů !!

Během přípravy a v začátku jarní soutěže hráčský kádr dozněl několika změn,a to především odchodem tří hráčů do staršího A dorostu (Tománek,Lesniak,Rámeš – ten se po přípravě vrátil) a přeřazením hráčů (výměnou – Oláh,Prokůpek,Holán), do mladšího B dorostu,jelikož někteří jedinci, jak z hlediska výkonnosti, přístupu nebo chování nesplňovali představy trenérů pro zkvalitnění kádru pro jarní část.Kádr mužstva nebyl dostatečný (jako ostatně poslední 2–3 roky !) a čítal 13 hráčů + 2 brankáře.Někteří hráči v průběhu sezóny byli krátkodobě přeřazeny do mladšího B mužstva (Podroužek L.,Horvát,Cipra) a brankář Erneker byl dlouhodobě (až do konce sezóny) v marodním stavu.

Během dvou měsíců hráči především vstřebávali fyzickou kondici,od února jsme přecházeli ke kratším tratím a zapojovali jak tréninky na sílu,koordinaci a odrazovou sílu,tak samozřejmě práci s míčem a TE-TA přípravu.

Vyvrcholením fyzické přípravy bylo soustředění,po jejímž návratu se kádr již stabilizoval pro mistrovská utkání a trénovali jsme v klasických tréninkových týdenních cyklech,především na travnatých plochách a co nejvíce s míči.

CHARAKTERISTIKA MUŽSTVA + SOUTĚŽE

Důležitou přípravou a zhodnocení celé zimní přípravy měl být vstup do jarní soutěže,kde jsme chtěli zcela jistě poskočit na přednější místa naší tabulky tak,aby většina hráčů mohla eventuelně zaskočit u starších dorostů a hlavně,aby hráči byli připraveni pro možný postup do České ligy,která je nesrovnatelně náročnější a kvalitnější,než divizní soutěž.Jelikož hráči nemají zkušenosti z České ligy,trenéři se snažili k celému týmu přistupovat stále s většími nároky.

Hráči od počátku soutěže pracovali velmi zodpovědně,a i přes některé chyby,které se rodily z nedostatečné konkurence,musím konstatovat,že většina hráčů se zlepšila v plno činnostech (především práce s míčem,rychlost reakce,taktické myšlení,příprava + plnění určených úkolů a povinností,…..).Je vidět,že pokud hráči poctivě pracují,výsledek se většinou dostaví.

V prvních mistrovský zápasech jsme doslova válcovali všechny soupeře a dokázali udržet po výsledku v Karl.Varech (3:1 – gól inkasovaný z penalty) po sobě 5 kol bezgólové výsledky co se týče inkasovaných branek,na čemž jsme vstřelili 24 branek !!! – výborný zápas jsme sehráli proti neporazitelnému lídrovi Ústí n.L. (4:0 !!),ale i další soupeře jsme přehrávali jak fotbalově,tak především výbornou potencí a střílením gólů.Pokud se mužstvu nevedlo fotbalově,díky fyzické kondici jsme dokázali zápasy zvládnout.

První branku po pěti zápasech jsme inkasovali v Č.Lípě,ale nutno podotknout,že tento gól už bylo zapotřebí,protože někteří hráči si již mysleli,že všechny zápasy budou s „nulou“ a při malém počtu hráčů není možnost jak střídat nebo ponechat hráče „sedět“ pár zápasů na lavičce !!

Ve střední části soutěže jsme sice dostali „výprask“ – po zásluze – v Sokolově (3:0),ale ostatní zápasy jsme vyhráli a tak před námi stál nadále úkol daný po prvních 5ti mistrákách,to je pokusit se skončit třetí v tabulce,jelikož odstup prvních dvou týmů (Ústí n.L. a Sokolov) byl již celkem velký.K tomuto naplnění úkolu bylo zapotřebí v posledních zápasech bodovat naplno doma (vč. za námi se pohybujícího Kladna „B“) a přivést nějaké body z venku,abychom se nemuseli spoléhat na výsledky soupeřů.

Po prohraném zápase v Sokolově mužstvo opět bodově zabralo,a i přes některé nucené změny v sestavě (hráči alternovali ve starším A dorostu) jsme dokázali vše vyhrát (vč. Kladna „B“ – 2:0) a do posledního zápasu na umělou trávu na Junioru Praha jsme již jeli jako třetí tým letošního ročníku divize B bez možnosti předstižení jakýmkoliv týmem – v posledním zápase jsme ve velice kombinované sestavě remizovali 2:2,což byla vedle naší jediné prohry druhá ztráta bodů z jara !!!!

Soutěž mladších dorostů měla vyrovnanější průběh než podzimní část a to především z důvodů velkých posunů hráčů pro příští ročník (ročníky 1991 a mladší).Je potěšitelné,že naše mužstvo na jaře neztratilo doma ani jeden bod a celkově pouze pět,co nás řadí mezi dva nejúspěšnější týmy jarní části (společně se Sokolovem – ztráty 5ti bodů).

Je potřeba zcela upřímně říci,že Sokolov předváděl výborný fotbal a po zásluze nás jako jediný přehrál,byť po našich hrubých chybách,druhé Ústí n.L. rezignovalo asi po prohře starších dorostenců v Blšanech a to se projevilo i u mladších hráčů.Velice kvalitní výkon,a nejlepší u nás doma,podalo Kladno „B“ v zápase ,který se hrál na hlavním hřišti a byl oceněním pro některé naše hráče,kteří zde nastoupili poprvé v životě.

Ostatní týmy ze středu tabulky (Junior Praha,Roudnice n.L.,Karl.Vary,Admira Praha) spíše předváděly střídavé výsledky..asi i lepší na podzim,jejich forma byla dosti kolísavá a asi i doplatily i na velkou fluktuaci ke starším dorostům svých klubů.

Od devátého místa ke konci tabulky byla mužstva,kde rozhodovalo o umístění většinou jediné tříbodové utkání,jen poslední Rakovník byl opravdu nejslabším soupeřem – zde ale pravděpodobně vše vsadili na záchranu staršího dorostu.Tyto týmy neměli potřebnou kvalitu ani hráčskou,ani materiální (hřiště,kabiny,vybavení).

Rozhodčí v této soutěži si myslím,že odváděli dost dobrý výkon (možná s ohledem na vždy hrané zápasy starších týmů),ale jejich výkony lze opravdu hodnotit s poděkováním.Až na malé výjimky zápasy rozhodovali velice přesně,je pravda,že konkrétně naši hráči arbitrům velice pomohli jak výkony,tak disciplínou,za což je potřeba týmu poděkovat.

Jako důkaz disciplíny mužstva může sloužit fakt,že mančaft měl pouze jednoho vyloučeného (Ščislák) a to za taktický faul (po dvou žlutých kartách),za což patří díky jak hráčům,tak i trenérům.

STATISTIKA

V mužstvu „A“ mladšího dorostu Blšan se v jarní části vystřídalo celkem 24 hráčů (vč.hráčů ml. B dorostu)

Odehrané minuty = 13 zápasů = 1040 minut
(jarní část)
Kunický – 1020 min.
Bůžek – 993 min.
Smékal – 935 min.
Hynek – 902 min.
Tatár – 862 min.
Ščislák – 860 min.

pod 320 min.
Oláh – 196 min. (přeřazen do ml.B dorostu)
Tománek – 270 min. (přeřazen do st.A dorostu)
Dobeš – 253 min.
Hankócy – 223 min.
Krásný – 123 min. (ml.B dorost)
Šnajdr – 266 min.

  • 6 hráčů sehrálo pouze jeden zápas nebo části zápasů (max. 80 minut)

Nejlepší střelci mužstva

(celá sezóna)

1. Bůžek – 14 branek
2. Rámeš – 13 branek
3.-4. Ščislák – 6 branek
3.-4. Kunický – 6 branek

Nejlepší nahravači mužstva
1. Tatár – 13 přihr.
2. Tonka – 8 přihr.
3.-5. Bůžek – 7 přihr.
3.-5. Lesniak – 7 přihr.
3.-5. Smékal – 7 přihr.

2 hráči po 4 brankách,4 hráči po 3 brankách

  • 2× vlastní

    Celková aktivita mistrovských zápasů bodově ohodnocená,počet odehraných minut všech hráčů a hodnocení hráčů v jednotlivých zápasech (vč. průměrů) jsou přílohou hodnocení.

Nejlepší jarní zápasy:

doma – Chomutov,Ústí n.L.,II.pol. Roudnice n.L.,I.pol. Děčín
venku – Karl.Vary,Čelákovice,I.pol.Č.Lí­pa,II.pol.Cheb,I.pol.Junior Praha

Nejhorší jarní zápasy:

doma – II.pol.Děčín,I.pol.Kladno „B“
venku – Sokolov

Bilance zápasů: (celá sezóna)
17× vítězství
4× remíza
5× prohra
skóre 77:33
55 bodů
celkově 3.místo

Tréninková docházka
(celkem 74 tréninkových jednotek) , (jarní část)

nejlepší : hráči pod 85 % :
Bůžek – 97 %
Krejčí Erneker
Kunický – 96 % Horvát T. , Podroužek
L. Hynek – 95 % Oláh Rámeš
Ščislák – 93 % Reiser Dobeš
Tonka – 89 % Cipra Hankócy
Šnajdr

Někteří hráči (pod 85 %) absentovali z důvodu zranění a nemocí,přeřazeni do st. A dorostu byli Tománek a Lesniak a někteří hráči byli dodatečně povolání (nebo výměna) později do kádru ml. A dorostu z jiných mužstev dorostů.

SLABŠÍ A SILNĚJŠÍ STRÁNKY MUŽSTVA

Po kvalitní přípravě a pravidelnosti docházky na tréninky se u většiny hráčů velmi zkvalitnila práce s míčem,což bylo na podzim velké manko z dřívějších let,na druhou stranu je potřeba tuto činnost neustále zlepšovat,protože v České lize bude zapotřebí daleko rychlejší rozhodování a myšlenka,je zde zapotřebí pracovat v určitých momentech zcela automaticky.Hráči se snažili ve většině zápasech praktikovat určený systém v rozestavení 4–3-3 (4–5-1) nebo 4–4-2,se kterým jsme sehráli pouze pár zápasů,dle soupeře a jeho kvality.Nutno říci,že v těchto systémech se většina našich hráčů docela dobře orientovala a bylo spíše otázkou,jak zvládneme finální část v útočné fázi,protož naše mužstvo si dokázalo vytvořit hodně gólových šancí.

Mužstvo dávalo hodně branek buď z brejkových situací (T.Bůžek),dobrým výběrem místa v šestnáctce soupeře (J.Rámeš) nebo po výborných stand.situacích a nacvičených signálech (hlavičkář J.Kunický),díky dobré kopací technice,především z levé strany od R.Tatára,který se stal „dvorním nahrávačem“ pro mužstvo,ale i díky razanci po střelách D.Ščíslaka z trestných kopů.Trenéři se snažili mužstvu vštípit hru na co nejméně doteků,hru do stran s centry do vápna,nebo kombinační hru,kterou obstarával většinou „velký malý“ muž O.Smékal ze středu záložní řady.

Ostatní hráči ,především krajní,se snažili o útočnou hru,ale s výjimkou T.Tonky (společně s R.Tatárem nejprokazatelnější jarní zlepšení) je potřeba tuto činnost zlepšit,především vnímat správný pohyb a číst hru,kdy je zapotřebí v pravou chvíli dokázat zaútočit.

Co se týče obranného rozestavení pro oba systémy,v naší sestavě si většinu zápasů zahrálo 5 hráčů,hráči střídali spíše lepší momenty,ale v určitých fázích zápasu dokázali taky vyrobit „obrovskou minelu“ která buď byla potrestána,nebo nás podržel spoluhráč či brankář.Hráči musí stabilizovat formu (kopací technika,dirigování,práce při rozehrávání),na druhou stranu obránci byli hlavními,ne jedinými,strůjci výborné defenzívy hlavně na začátku jara.Ve stopérské dvojici nám hráli hráči ročníku 1991 (D.Ščislák ,T.Hynek),což byla pro oba výborná zkušenost do dalšího ročníku a v dalším fotbalovém růstu.

V brance se byl velikou oporou,především z počátku J.Krejčí,který během jarní části přešel ke staršímu A dorostu.druhý brankář D.Erneker byl dlouhodobě nemocen,takže šanci mohl dostat M.Šnajdr,který některé zápasy mužstvo podržel,ale svými dalšími zákroky a momenty naopak „vyhořel“,dalším mužem mezi tyčemi byl P.Cipra,sice jen sporadicky,to především proto,že v létě odchází do Plzně.

Bohužel i v našem týmu byli z tak malého počtu hráčů jedinci,kteří nedávají fotbalu to,co si žádá,proto také ve většině případech pouze „paběrkovali“ na hřišti při zápasech.

Ani jejich přístup k fotbalu a tréninková morálka nebyly na úrovni,takže tyto hráči musí buď dát fotbalu vale nebo musí začít fotbal brát vážně a pracovat na 100%,protože FOTBAL SI NEZASLOUŽÍ ŠIDIT !! A MUSÍ BÝT PRO HRÁČE (a mladé obzvlášť) VŠÍM !!

FOTBAL NENÍ JEN O JEDNOM ZÁPASE (jít si zahrát),ale především o práci a přípravě právě na vrchol týdne – MISTROVSKÝ ZÁPAS,což někteří hráči zatím nedokážou mentálně chápat a proto jejich růst a výkonnost není na vyšší úrovni (vč. chování a způsobů projevů).T ito hráči odehráli pouze " pár minutek"… .

Veškerá charakteristika a výkonnost jednotlivých hráčů letošního ml.A dorostu + předpoklady pro zařazení do letní přípravy 2007 a perspektivu působnosti v oddíle byla předána šéftrenérovi mládeže.

Celkově bylo mužstvo po zimní přípravě a zejména výborném soustředění (ze zimní přípravy se fotbalově „žije“ celý rok),připraveno dostatečně na sezónu,což se projevilo např. i minimálním počtem zranění,vcelku dobrou docházkou a samozřejmě samotnými výsledky,za což je celému kolektivu potřeba VELMI PODĚKOVAT A OCENIT ZA KVALITNÍ JARNÍ ČÁST,ZA ZLEPŠENÍ VÝKONNOSTI U VĚTŠINY HRÁČÚ,ZA REPREZENTACI KLUBU I SVÝCH ŠKOL (viz HELUZ CUP – článek + foto prezentované v časopise FOTBAL AZ – č.5/2007),a především věřím,že větší část týmu pochopila,že když trenér dělá fotbal na min.100% (nejen docházkou),tak to s hráči myslí tak,jak si fotbal zaslouží a žádá.

Teprve v budoucnu se projeví práce,přesně jako v letošním ročníku u st.A dorostu (Trup,Řehák,Hudec,Zápotocký,Hofmann,a další) kteří také prošli podobnými tréninkovými metodami a přístupem.

Celý náš tým se spíše vyznačoval kolektivním pojetím,trochu mu chyběla ta „pravá“ osobnost a individualita na hřišti i mimo něj (tzv.špílmachr),ale z některých hráčů v budoucnosti jistě osobnosti vyrostou (Smékal,Rámeš,Bůžek,Ščislák..velké zlepšení u Tatára a Tonky a další),záleží jen na přístupu jednotlivců a ochotě na sobě pracovat,ale naplno !!

Za celý právě skončený ročník se trenérům podařilo vytvořit alespoň trochu (nedostatečný kádr !) kompaktní a ucelený tým,se kterým se ve většině případech dalo a dá pracovat.Škoda některých základních nefotbalových návyků,ale hráči jsou stále ještě ve věku,že tyto nedostatky mohou odstraňovat.Někteří hráči (ročník 1990) končí a přechází do st.dorostů,mladší (ročník 1991) by měl dále působit v mladším dorostu,a převážně v České lize,kam zcela nepochybně blšanská mládež minimálně patří.

Odchází i hlavní trenér,který dostal nabídku na práci v FK Siad Most a po dlouhém zvažování některých skutečností a detailů se rozhodl nabídku přijmout a po několika letech práce v mládeži v Blšanech odejít na „zkušenou“ do Mostu.Neodchází se lehce a jednoduše,ale s vědomím,že je možno navázat na zkušenosti právě z Blšan (vč. fotbalové akademie v Podbořanech),kde jsem dostal šanci na práci ve fotbale na vyšší (i nejvyšší mládežnické) úrovni,ale také možnost alespoň částečně spolupracovat a být v kontaktu s těmi nejlepšími trenéry od mládeže až po A mužstvo dospělých.Ten,kdo někdy fotbal hrál a „dělal“,ví o čem mluvím.Věřím,že s některými hráči,i trenéry a funkcionáři,se v budoucnu opět společně budeme podílet na dalších fotbalových činnostech.

TÍMTO BYCH CHTĚL PODĚKOVAT VŠEM ČLENÚM FK CHMEL BLŠANY,FUNKCIONÁŘÚM ,TRENÉRŮM,pracovníkům SOU a SOŠ PODBOŘANY a samozřejmě i VŠEM HRÁČÚM za ochotu spolupráce a vytvořené podmínky po celou mojí působnost.DÍKY.

Hráči po skončení posledního mistrovského zápasu (dne 16.6.07) dostávají zasloužené „volno“,na které by měla navazovat individuální příprava od 4.7.07 (všichni hráči vč. ml.B dorostu dostali individuální tréninkový plán).

Sraz hráčů na prvním tréninku v letní sezóně je 16.7.2007 v Blšanech.

Blahopřání patří celému kolektivu staršího A dorostu,jak hráčům,tak trenérům a vedení,za splněný úkol a postup do České ligy dorostu.

S blížící se dobou odpočinku od fotbalu bych chtěl poděkovat všem hráčům

a činovníkům FK Chmel Blšany krásnou dovolenou a načerpání nových a potřebných sil do další práce ve fotbale.

V Žatci dne : 20.6.2007

Koutenský P.

trenér mladšího

„A“ dorostu

PŘÍLOHY

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ – j a r o 2007

FK Chmel BLŠANY: Ústí n.L. Roudnice n.L. Čelákovice Rakovník Č.Lípa Admira Sokolov Děčín Cheb Kladno „B“ J.Praha Karl.Vary Chomutov, + PRÚMĚRNÁ ZNÁMKA
„A“ lig.st.dorost 4:0 (1:0) 3:0 (1:0) 7:0 (3:0) 5:0 (3:0) 5:1 (3:0) 4:1 (2:1) 0:3 (0:1) 4:2 (3:0) 3:1 (1:1) 2:0 (0:0) 2:2 (1:1) 3:1 (2:1) 5:0 (3:0)
KAFKA L. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
KREJČÍ J. 8 8 6 6 5 5 3 0 0 9 0 8 7 6,5
HYNEK T. 7 9 6 5 6 4 3 0 6 7 6 7 7 6,1
PROKÚPEK J. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
OLÁH J. 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 0 6 6 6,0 / 3 z.
HOLAN T. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 6,0 *
ŠČISLÁK D. 0 7 5 5 6 4 3 8 7 7 6 0 6 5,8
SMÉKAL O. 8 8 7 5 7 5 5 6 5 6 0 8 6 6,3
HORVÁT T. 0 0 0 5 6 5 4 6 6 6 6 0 5 5,4
TOMÁNEK L. 7 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 8 5 6,5
RÁMEŠ J. 7 4 7 6 7 5 4 5 6 6 0 8 6 5,9
BÚŽEK T. 7 7 7 5 6 5 3 6 5 7 4 7 6 5,8
PODROUŽEK L. 7 7 6 5 6 6 0 0 5 6 7 6 0 6,1
LESNIAK M. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 6,0 *
KUNICKÝ J. 7 7 6 5 6 5 4 7 6 6 6 7 6 6,0
TONKA T. 8 8 6 0 0 7 3 7 7 6 0 7 7 6,6
ERNEKER D. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
TATÁR R. 7 8 5 6 7 4 3 7 5 8 7 8 6 6,2
PODROUŽEK D. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 7,0 *
FEDORIŠKO J. 0 0 0 0 0 0 0 7 7 0 0 0 0 7,0 / 2 z.
REISER O. 6 7 6 6 0 0 3 7 0 0 0 0 0 5,8
DOBEŠ J. 0 0 5 5 5 4 0 0 5 0 0 0 0 4,8
ORAČKO P. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0,0
CIPRA P. 0 0 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6,0 *
HANKÓCY V. 4 7 5 5 5 4 0 0 0 0 0 0 0 5,0
KRÁSNÝ J. 0 7 0 0 0 7,0 *
ŠNAJDR M. 5 7 6 4 5,5
SCHMIED P. 5 5,0 *

NEJHORŠÍ 1 NEJLEPŠÍ 10 označené * průměr pouze z jednoho zápasu

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ – j a r o 2007 – odehrasné minuty

FK Chmel BLŠANY Ústí n.L. Roudnice n.L. Čelákovice Rakovník Č.Lípa Admira Sokolov Děčín Cheb Kladno „B“ J.Praha Karl.Vary Chomutov „A“ lig.st.dorost 4:0 (1:0) 3:0 (1:0) 7:0 (3:0) 5:0 (3:0) 5:1 (3:0) 4:1 (2:1) 0:3 (0:1) 4:2 (3:0) 3:1 (1:1) 2:0 (0:0) * 2:2 (1:1) 3:1 (2:1) 5:0 (3:0) *
KAFKA L. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
KREJČÍ J. 80 80 80 40 / I 68 80 80 0 0 40 / I 0 80 69
HYNEK T. 80 80 . 80 80 80 80 57 22 / II 80 80 80 80 80
PROKÚPEK J. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
OLÁH J. 0 0 0 0 0 0 27 / II 30 / II . 0 0 0 59 80
HOLAN T. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 80 0 0
ŠČISLÁK D. 24 / II . 80 80 80 80 . 80 80 58 80 80 80 0 58 .
SMÉKAL O. 80 80 80 80 . 80 80 80 80 60 75 0 80 80
HORVÁT T. 0 0 0 40 / II 80 . 80 . 80 80 80 . 80 80 0 80
TOMÁNEK L. 80 20 / II 0 0 50 0 0 0 0 0 0 80 40 / I
RÁMEŠ J. 80 . 30 80 . 80 40 / II 80 . 63 64 . 80 . 58 0 80 . 57 .
BÚŽEK T. 68 . 80 80 . . . 80 . 80 . 75 80 50 80 80 . 80 . 80 . 80 . .
PODROUŽEK L. 80 80 80 40 / I 80 80 0 0 34 / II 80 80 80 0
LESNIAK M. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 40 / II
KUNICKÝ J. 80 80 80 . 80 . 80 . 80 80 80 60 80 80 80 . 80
TONKA T. 80 80 80 0 0 40 / II . . 80 80 . 80 80 22 / II 80 40 / II
ERNEKER D. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
TATÁR R. 56 . 80 40 / I 80 . 80 . 40 / I 80 80 46 80 80 80 40 / I
PODROUŽEK D. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 69 . 0 0
FEDORIŠKO J. 0 0 0 0 0 0 0 35 / II 34 / II 0 0 0 0
REISER O. 50 60 . 50 . 80 . 0 5 / II 53 45 . 20 / II 22 / II 11 / I 21 / II 23 / II
DOBEŠ J. 12 / II 0 30 / II . 47 40 / I 40 / I 17 / II 16 / II 46 . 5 / II 0 0 0
ORAČKO P. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
CIPRA P. 0 0 0 40 / II 12 / II 0 0 0 0 3 / II 11 / II 0 11 / II
HANKÓCY V. 30 / I 50 . 40 / II 33 / II 30 / II 40 / II 0 0 0 0 0 0 0
KRÁSNÝ J. 23 / II 80 20 / II 0 0
ŠNAJDR M. 80 80 37 / II 69
SCHMIED P. 58

. vstřelená branka

  • vlastní branka soupeře

    A K T I V I T A – mistrovské zápasy (jaro 2007)

hodnocení : branka – 1,5 bodu dne : 18.6.2007

asistence – 1 bod

br. + as. CELKOVÉ BODY

1. Bůžek ( 14 + 7 ) 28,0

2. Rámeš ( 13 + 5 ) 24,5

3. Tatár ( 3 + 13 ) 17,5

4. Lesniak ( 5 + 7 ) 14,5

5. Tonka ( 3 + 8 ) 12,5

6. Ščislák ( 6 + 3 ) 12,0

7. Kunický ( 6 + 2 ) 11,0

8. Holán ( 5 + 3 ) 10,5

9.-10. Smékal ( 2 + 7 ) 10,0

Dobeš ( 4 + 4 ) 10,0

11. Horvát ( 3 + 4 ) 8,5

12. Oláh ( 2 + 4 ) 7,0

13. Reiser ( 4 + 0 ) 6,0

14. Hynek ( 3 + 0 ) 4,5

15. Tománek ( 0 + 3 ) 3,0

16.-17. Podroužek L. ( 0 + 2 ) 2,0

Krejčí ( 0 + 2 ) 2,0

18.-19. Hankócy ( 1 + 0 ) 1,5

Podroužek D. ( 1 + 0 ) 1,5

20. Fedoriško ( 0 + 1 ) 1,0

FK Chmel Blšany | 26.6.2007 11:52 | 801x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 2.6.2023 18:02:04