FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Gólová přestřelka nepřinesla ani bod

Fotbalisté Litvínova nakonec vstřelili o branku víc.

První podzimní vítězství v divizi na půdě soupeřů vybojovali v neděli 26. října dopoledne fotbalisté Litvínova, kteří vyhráli v Blšanech těsně 3:2.Blšany přitom velmi dobře začali a ujali se už v 9. minutě vedení vydařenou střelou 46letého Jindřicha Bureše po spolupráci s Uhlíkem. Slibný stav jim vydržel přes poločasovou pauzu.vyrovnání se postarali ve 49. minutě dva nedávní hráči Blšan, když rohový kop Jendruščáka zakončil hlavou nejmenší a špatně střežený Dušan Tesařík. Tlak hostů vyvrcholil v 56., když jinak dobrý rozhodčí Klátil odpískla pokutový kop za zákrok Vávry na Svobodu, který proměnil Pošusta ve vedoucí gól hostů.

Blšanští se však nevzdávali, postupně si vytvořili velký tlak, ale ani největší šanci, kterou připravil Lesniak, nedokázal Zápotocký dobře zakončit, další pokus nevyšel ani Lesniakovi, který se vysunul z obrany do útoku.

Když šli v 68. minutě dva domácí na jediného beka, vybídl Bureš k zakončení Uhlíka, ten sice propásl vhodný střelecký okamžik, ale vracející se Klasna ho fauloval. Sám postižený penaltu proměnil ve vyrovnávací gól. Další tutovku v 77. opět nevyužil Lesniak, zatímco 7 minut před koncem se uvolnil Tesařík na hranici vápna a přesnou střelou k vzdálené tyči zmařil blšanké naděje na bodovou nulu.

Chmel. Blšany ? FK Litvínov 2:3 (1:0)

Branky: 9. Bureš, 68. (pen.) Uhlík ? 56. a 83. Tesařík, 56. (pen.) Pošusta. Rozhodčí Klátil, ŽK 3:3, 100 diváků.

Blšany: Machynek ? Lesniak, Vlk, Heier, Vávra ? Kyncl (85. J. Němec), Bureš, Kroupa, Podroužek ? Uhlík (88. Budač), Zápotocký. Trenér Oleg Kolman

Zdroj:Žatecký a Lounský deník autor Jan Kubíček

<%Anketa16%>

FK Chmel Blšany | 27.10.2008 10:41 | 855x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 5.6.2023 19:09:20