FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

FK Chmel Blšany - Sokol Velká Černoc 10:2 (2:0)

Fotbalisté Blšan nastříleli deset gólů Velké Černoci

Přípravný fotbalový zápas Blšany (v oranžovém) - Velká Černoc (v bílém).

Přípravný fotbalový zápas Blšany (v oranžovém) – Velká Černoc (v bílém). Autor: Deník / Jan Vraný

Blšany – Byl to ovšem jen první přípravný zápas proti soupeři, který letos hrál okresní přebor. Sestava Chmelařů byla hodně nejasná a lepila se na poslední chvíli. Otázkou zůstává, jaký kádr se představí jen za pár dní při ostrém zahájení krajského přeboru.

Pro blšanské fanoušky téměř zcela neznámá jedenáctka hráčů se objevila na hřišti ve čtvrtek večer v přípravném zápase s Velkou Černocí. Chmelaři vyhráli na svém stadionu vysoko 10:2 (2:0). Blšany v červnu spadly z divize do krajského přeboru a Velká Černoc vyhrála okresní přebor a od podzimu se představí jako nováček v 1. B třídě. Utkání skončilo vysokým vítězstvím domácího celku, který bude hrát v tomto ročníku o dvě soutěže výš než soupeř. Už v páté minutě se přesně trefil hrající trenér Blšan Josef Němec, jedna z mála známých tváří v dresu Chmelařů. Na 2:0 pak zvyšoval ve 40. minutě Horst Siegl mladší, jenž se do Blšan vrací po zkoušce v divizních Zápech, kde neuspěl.

Hosté vydrželi statečně odolávat jen první poločas

V prvním poločase měly Blšany trvalou převahu, golově se ale prosadily „jen" dvakrát. Dokud měla černocká defenziva síly, odolávala statečně týmu z vyšší soutěže. Po změně stran ale v úmorném vedru došly hostům síly a od 50. do 89. minuty nasázeli Chmelaři osm branek, Velká Černoc dokázala odpovědět jen dvakrát. Tři branky dal v utkání Siegl mladší, dva Josef Němec. Dalším známým jménem je v dresu Chmelařů golman Lukáš Krabec, ostatní fotbalisté jsou zatím na zkušené.

Autor: Hynek Dlouhý

Zdroj: http://zatecky.denik.cz/…12_0803.html

FK Chmel Blšany | 6.8.2012 12:41 | 1312x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 9:25:53