FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

FK Chmel Blšany - Sokol Brozany 1:3 (0:2) ( doplněno 2.11. 2011 )

http://zatecky.denik.cz/…0111025.html

Beznaděj fotbalových Blšan pokračuje

Blšany – Jiří Němec se vrátil mezi chmelnice a vyloupil všechny body.

Beznaděj v Blšanech pokračuje. Chmelaři mají v divizi pouhé tři body za tři remízy, ještě ani jednou nevyhráli. Nepovedlo se jim to ani proti Brozanům, naděje zhasla už v první půli.Brozany přivezl do Blšan kouč Jiří Němec. Bývalý reprezentační kapitán a jeden čas také opora Chmelařů v jejich světlejších časech naordival svým svěřencům účinnou taktiku. Sto padesát diváků vidělo tlak hostů hned od úvodu střetnutí. Blšany, opět s problémy seskládanou sestavou, chybovaly až příliš často v rozehrávce a do zakončení se prakticky nedostávaly. To hosté byli daleko aktivnější. Už ve 4. minutě se zastřeloval Havrda, v 17. zachraňoval blšanský golman Krabec před Horou. Úspěšně si vedl brankář, který tentokrát nahradil chybějícího Klímu, i v 18. minutě. V 25. ale už byl krátký na odražený balon, který se dostal před hostujícího Pavla Kopeckého – 0:1. Dva nula pro Brozany to bylo už o tři minuty později. Blšany zcela zbytečně ztratily balon na polovině hřiště, přesnou přihrávku hostů mezi obránce Chmelařů zužitkoval Mašanský. K vůbec první střele na bránu Brozan se Blšany dostaly až ve 30. minutě. Matuchův pokus ale neměl šanci na úspěch. Naopak svěřenci trenéra Jiřího Němce mohli litovat neproměněných šancí v 38. a 39. minutě, standardní situace, jíž zahrával ve 44. minutě Pešula, pak skončila těsně nad bránou Krabce. Když i druhý poločas začal tlakem hostí, nečekali už fanoušci Chmelařů žádný radostný okamžik. Ten ale přece jen přišel v 52. minutě. Na 1:2 snížil střídající Razím. Brozany se ale po obdržené brance rychle vzpamatovaly a v 58. pojistily vítězství druhou trefou Mašanského. Zbytek utkání pak už příliš pohledného fotbalu nenabídl, početná skupina fandů Brozan mohla hlasitě oslavovat, naopak domácí mají opět o čem přemýšlet.

Blšany – Brozany 1:3 (0:2)

Branky: 52. Razím – 28. a 58. Mašanský, 25. Kopecký

Sudí Martínek, ŽK 2:1, 150 diváků

Blšany: Krabec – Lancz, Siegl st., Dvořák, Matucha – Šmerda (41. Razím), Kryštof, Horváth, Klinka – Siegl ml., Kalanin (80. Savko)

Zdroj: http://zatecky.denik.cz/…0111030.html

Blšany totálně propadly

Blšany – Chmelaři stále hledají fazonu a v divizi se doslova trápí.

Chmelaři se s Brozany setkali při své cestě dolů soutěžemi také v divizi. V chladném večeru pod všemi reflektory ale na svého soupeře nestačili. Jako první vyslal už ve 4. střelu na domácí branku Pešula a jen těsně minul levý růžek Krabcovy branky. V 16. už do správného místa mířil Hora, ale Krabec stačil míč ze šibenice vytáhnout. Pak ještě Krabec zachraňoval před dotírajícím Mašanským. Běžela 26. a hosté zahrávali rohový kop. Obránci Blšan nedokázali míč včas odkopnout a ze skrumáže se prosadil Kopecký. Uběhly pouhé tři minuty a své sólo proměnil v druhou branku hostí Mašanský. Po půlhodině přišla první, spíše propagační střela na branku Brozan v podání Matuchy, která šla přímo do náručí Vacha. Za dalších osm minut z Kalaninovy akce pálil Siegl ml., ale jeho pokus Vacha kryl.

Vstup do druhé půle měly lepší Blšany. Ve 16. pálil Kalanin ještě vedle, ale o šest minut později pohotovou střelou Razím snížil. Naděje netrvala dlouho. Taktovku si opět vzali hosté a po hodině hry dal na 1:3 Mašanský, když se jeho střela odrazila od tyče za Krabcova záda. Brozany se prakticky usadily na polovině Chmelu a jen díky nepřesné střelbě nebyl rozdíl ještě vyšší. Domácí prakticky nic nepředvedli a zasloženě prohráli.

ŽK 2:2

Zdroj: Svobodný Hlas

Z Blšan jsme si dle očekávání odvezli tři body
| 31. 10. 2011 | Divize sk. B | 12. kolo |

FK Chmel Blšany – SK Sokol Brozany 1:3 (0:2)

Jiří Němec se vrátil mezi chmelnice a vyloupil všechny body…
Beznaděj v Blšanech pokračuje. Chmelaři mají v divizi pouhé tři body za tři remízy, ještě ani jednou nevyhráli. Nepovedlo se jim to ani proti našim borcům, naděje zhasla už v první půli. Naše hráče přivezl do Blšan kouč Jiří Němec, který byl oporou Chmelařů v jejich světlejších časech.

Sto padesát diváků vidělo náš tlak hned od úvodu střetnutí. Blšany, opět s problémy seskládanou sestavou, chybovaly až příliš často v rozehrávce a do zakončení se prakticky nedostávaly. My jsme byli daleko aktivnější. Už ve 4. minutě se zastřeloval Havrda, v 17. zachraňoval blšanský gólman Krabec před Horou. Úspěšně si vedl brankář, který tentokrát nahradil chybějícího Klímu, i v 18. minutě. V 25. ale už byl krátký na odražený balon, který se dostal před Pavla Kopeckého – 0:1.

O dva góly jsme vedli hned o tři minuty později. Blšany zcela zbytečně ztratily balon na polovině hřiště a přesnou přihrávku mezi obránce Chmelařů zužitkoval Mašanský.

K vůbec první střele na bránu se Blšany dostaly až ve 30. minutě. Matuchův pokus ale neměl šanci na úspěch. My jsme naopak mohli litovat neproměněných šancí v 38. a 39. minutě, standardní situace, jíž zahrával ve 44. minutě Pešula, pak skončila těsně nad bránou Krabce.

Když i druhý poločas začal naším tlakem, nečekali už fanoušci Chmelařů žádný radostný okamžik. Ten ale přece jen přišel v 52. minutě. Na 1:2 snížil střídající Razím. Po obdržené brance jsme se ale rychle vzpamatovaly a v 58. pojistily vítězství druhou trefou Mašanského.

Zbytek utkání pak už příliš pohledného fotbalu nenabídl, a tak početná skupina našich fandů, kteří do Blšan zavítali, mohla hlasitě oslavovat…
Branky: Branky: 52. Razím – 28. a 58. Mašanský, 25. Kopecký
ŽK: 2:1
ČK: 0:0
Rozhodčí: Martínek
Diváci: 150
   
Sestava:

Vacho – Tupý, Vaněk, Pešula, Kühn Jakub – Brožík Vít. (79. Vacek), Havrda (70. Hutta), Kopecký, Hora – Gnahoui (87. Brožík Vr.), Mašanský

 Zdroj: http://www.sokol-brozany.cz/clanky_2011_2012_z_blsan_jsme_si_dle_ocekavani_odvezli_tri_body_311011.htm 

 

 Němec se vrátil do Blšan a odvezl body 

Blšany – S přehledem zvládli duel víkendového kola divizní skupiny B fotbalisté Sokola Brozany, kteří vyhráli v Blšanech 3:1.

Brozany přivezl do Blšan kouč Jiří Němec. Bývalý reprezentační kapitán, a jeden čas také opora Chmelařů v jejich světlejších časech, naordinoval svým svěřencům účinnou taktiku.

Sto padesát diváků vidělo tlak hostů hned od úvodu. Blšany, opět s problémy se skládanou sestavou, chybovaly až příliš často v rozehrávce a do zakončení se prakticky nedostávaly. To hosté byli daleko aktivnější. Už ve 4. minutě se zastřeloval Havrda, v 17. zachraňoval blšanský gólman Krabec před Horou. Úspěšně si vedl brankář, který tentokrát nahradil chybějícího Klímu, i v 18. minutě. V 25. ale už byl krátký na odražený míč, který se dostal před hostujícího Kopeckého 0:1.

Dva nula pro Brozany to bylo už o tři minuty později. Blšany zbytečně ztratily balon na polovině hřiště, přesnou přihrávku hostů mezi obránce Chmelařů zužitkoval Mašanský. K vůbec první střele na bránu Brozan se Blšany dostaly až ve 30. minutě. Matuchův pokus ale neměl šanci na úspěch. Naopak svěřenci trenéra Jiřího Němce mohli litovat neproměněných šancí v 38. a 39. minutě. Standardní situaci, kterou zahrával ve 44. minutě Pešula, pak skončila těsně nad bránou Krabce. Když i druhý poločas začal tlakem Sokola, nečekali už fanoušci Chmelařů žádný radostný okamžik. Ten ale přece jen přišel v 52. minutě. Na 1:2 snížil Razím.

Brozany se ale po obdržené brance rychle vzpamatovaly a v 58. pojistily vítězství. Zbytek utkání pak už příliš pohledného fotbalu nenabídl. Početná skupina fandů Brozan mohla hlasitě oslavovat, naopak domácí mají opět o čem přemýšlet.

Blšany – Brozany 1:3

Branky: 52. Razím – 28. a 58. Mašanský, 25. Kopecký, ŽK 2:1, poločas 0:2, r. Martínek, 150.

Brozany: Vacho – Tupý, Vaněk, Pešula, Kühn Vít. Brožík (79. Vacek), Havrda (70. Hutta), Kopecký, Hora Gnahoui (87. Vr. Brožík), Mašanský.

Zdroj: http://litomericky.denik.cz/…0111101.html

 

FK Chmel Blšany | 31.10.2011 16:15 | 1249x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 1.10.2023 8:15:20