FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

FK Chmel Blšany - SK Zápy 1:2 (0:1) ( doplněno )

Branky: 56. Jelínek – 27. vlastní ( Foněk ), 86. Chrobák, Rozhodčí: Vitner – Baum, Šifalda. Delegát: Kotalík. ŽK: 3:3 ( 36. Jelínek, 53. Kopecký, 54. Siegl st. – 82. Chrobák, 88. Šefrna, ?). ČK: 1:0 ( 35. Lancz ). Diváci 80

Blšany: Krabec – Matucha, Kryštof, Dvořák, Jelínek, Siegl st. „K“, Klinka (74. Seidel), Kopecký (84. Němec J.), Kalanin (44. Razím), Lanzc, Gruber. Připraveni. Savko, Siegl H. ml.. Trenér: Němec J.

Zápy: Pařízek „K“- Pechar, Málek, Košvanec, Hakl, Froněk (79.Chrobák), Herda, Kovařík, Svoboda M., Šulc R.(72. Šefrna). Mikolanda. dále střídal v 89. Petržílka. Připraveni: Turek, Šulc M. Trenér: Tesař.

V divizi vyšly Blšany naprázdno

Blšany potřebovaly nutně bodovat, ale bez zraněných Poláčka, Pilaře, Klímy a potrestaných Šmerdy s Horváthem to jde jen těžko. Soupeř tentokrát nic moc nepřevedl, ale na zcela pasivní Blšany to stačilo. Hosté sice měli míč více na svých kopačkách, ale bez využití. Až ve 27. střílel Froněk, Krabec pozdě reagoval a bylo z toho vedení pro Zápy. Za čtyři minuty po pěkné akci poslal míč při pokusu přehodit Krabce do břevna exligový Mikolanda. Uplynuly další 4 minuty a unikajícího Hakla sestřelil před vápnem Lancz, který okamžitě inkasoval červenou. Vyrovnání přišlo trochu překvapivě 10 minut po přestávce z kopačky Jelínka, který doklopýtal do malého vápna a míč se do sítě dokutálel. Hosté opět zvýšili tlak a výsledkem byly dvě šance, které zahodil Franěk, a v 83. tyčka Mikolandy. Rozhodnutí přišlo pět minut před koncem z kopačky střídajícího Chrobáka po akci Mikolandy. Běžela 89. minuta, sudí Vitner signalizoval minutu nastavení. Blšany zahrávaly nepřímý kop na polovině Záp a okamžitě po rozehrání odpískal konec utkání. Na mizerii se přišel podívat i František Chvalovský.

Zdroj: Svobodný Hlas ( Jaroslav Tošner )

Chmelaři odevzdali na svém hřišti další body

Blšany – Jejich situace začíná být kritická, v tabulce jsou poslední a stále čekají na první výhru.

Stejně jako v posledním domácím zápase s Přední Kopaninou podlehli i tentokrát hráči Blšan na své půdě – opět soupeři ze středních Čech a opět výsledkem 1:2. Tentokrát nastoupili v pátek večer proti týmu SK Zápy. Tento klub sídlící poblíž Brandýsa nad Labem loni poprvé ve své historii dokázal postoupit do divize a tam se mu zatím daří. Veze se na vlně nováčkovské euforie a nyní je na čtvrtém místě, když z osmi zápasů jich dokázal pět vyhrát. Zápy se pohybují zhruba ve stejných místech tabulky jako Slavoj Žatec, další účastník divize z našeho okresu. Naproti tomu Blšanům se v divizi zatím absolutně nedaří a tým se trápí na posledním místě tabulky. Z dosavadních osmi zápasů ještě blšanští hráči nedokázali ani jednou vyhrát, zatím získali jen tři body za tři remízy a klub budou zřejmě čekat perné záchranářské práce. V příštím kole se hráči Blšan představí v neděli na hřišti Meteoru Praha. Ten je zatím na 11. místě tabulky.

FK Chmel Blšany – SK Zápy 1:2 (0:1)

Branka Blšan: Jelínek Rozhodčí: Vitner

Zdroj: http://zatecky.denik.cz/…0111002.html

Zápy přivezly body z Blšan

FK Chmel Blšany – SK Zápy  1:2 (0:1)

 

Pařízek

Pechar    Šulc   Košvanec   Herda

Hakl    Málek   Svoboda  Kovařík

Mikolanda Froněk

 

Střídali:  Šefrna, Chrobák, Petržílka

Branky:  vlastní, Chrobák

Netradičně v pátek večer a pod umělým osvětlením sehráli fotbalisté SK Zápy další kolo divize B v nedávno prvoligových Blšanech. První poločas i před zraky bývalého úspěšného předsedy fotbalového svazu a strůjce tehdejšího blšanského zázraku Františka Chvalovského probíhal za stále převahy hostujícího celku. Převaha byla ale jalová, chyběla finální přihrávka i odvaha zakončit střelou z větší vzdálenosti. Domácí měli evidentně problémy se sestavou a zejména absence brankáře Klímy měla být cestou k dalšímu zápskému bodovému zisku. K němu nás popohnala šťastná vlastní branka domácích po úniku Froňka v 28. minutě zápasu jemuž předcházel dlouhý pas  Svobody. Následně přehazoval Mikolanda brankáře domácích, ale míč skončil pouze na břevně hliníkové svatyně domácích. Krátce nato se objevil sám na hranici vápna Hakl, za ruční brzdu zatáhl Lancz a domácí po právu dohrávali pouze o deseti. Trestný kop z ideální vzdálenosti poslal Mikolanda pouze do domácí zdi. Druhý poločas přinesl nečekané vyrovnání domácích po akci Horsta Siegla a chybě Herdy z kopačky Jelínka. Trenér Tesař věděl, že proti pátečnímu soupeři jsou tři body skoro povinností a poslal proto na hřiště Šefrnu a přešel na hru se třemi obránci. Zápský tlak sílil, ale střelecky se dlouho nedařilo. Dvakrát Froněk a jednou Málek své šance zahodili. Mikolandova střela se opět odrazila pouze od tyče. Takže zachráncem se pět minut před koncem stal až střídající Chrobák po akci Mikolandy a to svou jednoznačně slabší pravačkou. Hosté tentokrát určitě nepředvedli žádný zázrak, ale v zápase byli lepším celkem a proto je i vítězství zasloužené.

Zdroj: http://www.skzapy.cz/cz/novinky.html…

 

FK Chmel Blšany | 3.10.2011 13:13 | 1317x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 5.6.2023 18:21:02