FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

FK Chmel Blšany - SK Mondi Štětí 7:1 (6:0)

Branky: 7., 16., 44. Matucha, 14., 36. Novák, 21. a 81. Siegl ml. - 49. Čermák. Rozhodčí: Živnůstka, Zubr, Zvonař. ŽK 1:2. ČK 26. Dvořák. Diváci: 70. Blšany: Klíma, Novák, Matucha (71. Kalanin), Krejčík, Lancz, Němec, Dvořák, Pilař, Siegl ml., Siegl st.
 

Fotbalisté si přivezli z Blšan debakl

FK Chmel Blšany – SK Mondi ŠtětÍ

7:1(6:0)    22.5.2011    26.kolo

Ani  ten největší  pesimista  štětského fotbalu nemohl čekat to,  co se dělo v prvním poločase na hřišti. Blížící se povětrnostní bouřka   přišla o něco později  než uragán , který se odehrával  v šestnáctce hostů.  Málo početná , ale hodně  hlučná skupin fanoušků domácích křičela gól už v 7 minutě.  Střelou z dálky se nechal překvapit  Bánovčin a ve 13.minutě  za stavu  2:0 začalo utkání dostávat jednoznačnou podobu. Hra hostů působila  zcela odevzdaně a chaoticky. Pohyb hráčů  po hřišti byl plouživý  a obrana neexistovala .  Levá strana zůstávala  odkrytá a  každý výpad  domácích končily vždy brankou. Stejně jako v 15., resp. 18 minutě, kdy to již bylo 4:0.  Rozjeté Blšany ve 20.minutě zastavilo vyloučení Dvořáka a Štětí se ve 24 min.dostalo snad do jediné slibné šance prvého poločasu. Byla to však jenom holubí píseň a domácí  ve 29.min pokračovali ve své spanilé jízdě dalšími brankami. Vokoun moc přesvědčivě hlavou míč na brankáře neodehrál a skončilo to pátou brankou. Aby tomu ale nebyl konec , tak ještě 4 minuty před odchodem na přestávku Blšany trestaly pošesté(6:0).  O pauzu  ne moc kvalitní trávník v Blšanech  zkropila silná přeháňka. Jaká byla v kabině hostů nevíme, pokud  nějaká byla, ale ve druhém poločase se brankostroj domácích zastavil. Trenér Ransdorf posall na hřiště Burdu s Matouškem a hned na jeho začátku snížil Čermák na 1:6  Zdálo se, že hostům se proti 10 podaří hrozivý debakl aspoň trochu odvrátit. Nestalo se . Akcím chybělo více  fotbalovosti a herního překvapení.  Hráči nebojovali  skupinka věrných fanoušku byla hodně zklamaná . To Blšany sice již branky nestříleli ale hráči o sobě mnohem lépe věděli a k dosažení dalších úspěchů byly blíže.  Branku se jim nakonec ve 2.poločase podařilo vstřelit 9 minut před koncem a stanovit konečný výsledek 7:1. 

Branky: Čermák 1

Sestava: Bánovčin – Poráč, Vokoun, Ransdorf, Tomášek – Rejman (45.Burda), Slanička (45.Matoušek), Kucler, Mencl – Malý, Čermák

Připraveni: Procházka

Trenér: J.Ransdorf  Vedoucí: B.Kozel   Masér: J.Nedomlel

Rozhodčí: Živnůstka

Zdroj: /…blsan-debakl

LITOMĚŘICKÝ DENÍK

Štětí bylo na ručník, dostalo v Blšanech sedm branek

Blšany – Měl to být souboj vyrovnaných týmů ze středu tabulky. Změnil se však v exhibici Blšan.

Ty totiž nastřílely ve víkendovém duelu nejvyšší krajské soutěže fotbalistům SK Mondi Štětí celkem sedm branek.

„Co k tomu víkendu mám říct. Ten výsledek je přece jasný. V páté minutě
jsme dostali první gól, v sedmé druhý a asi ve 20. minutě to bylo 4:0. Když skončil poločas 6:0, nebylo ve druhé půli co řešit. Nechápu to. Jakoby se hráči soupeře báli. V kabině jsme pak kluky nechali, ať si to vyřídí sami mezi sebou. Sice jsme snížili, ale domácí dali ještě sedmý gól. V podstatě jsme dostali čtyři góly po totožných akcích. Byli jsme jako ovce. Kdyby to šlo, tak jsem tam hodil ručník. Blšany mají kvalitní mančaft, ve kterém je řada zkušených hráčů. Když vycítí šanci, dokážou toho využít. My jsme jim to bohužel umožnili. Byl to zkrátka hodně nepovedený zápas,“ dodal trenér Štětí Jiří Ransdorf.

Blšany – Štětí 7:1

Branky: Matucha 3, Siegl ml. 2, M. Novák 2 – Čermák, ŽK 1:2, ČK Dvořák (B.), r. Živnůstka, 70.
Štětí: Bánovčin – Poráč, Ransdorf, Vokoun, Tomášek – Slanička (46. Burda), Kucler, Rejman (46. Matoušek), Mencl – Čermák, Malý.

FK Chmel Blšany | 25.5.2011 14:44 | 1232x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 9:02:05