FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

FK Chmel Blšany - FK Litoměřice 2:0 (2:0) ( Doplněno 27.8. 2012 )

Branky: 12. Siegl, 45+2. Froněk. ŽK: 45. Zahálka – 73. Novotný. Rozhodčí: Dočekal – Růžička, Černý P. Delegát: Kalista. Diváci: 80.

Blšany: Klíma – Novák, Klimeš, Nový (81. Matucha), Macek „K“, Froněk (76. Hrechko), Siegl (88. Haluška), Poláček, Kopas, Zahálka, Lancz. Připraveni: Redžič, Mašl, Krabec

Litoměřice: Divecký – Kuchař (46. Hranička), Gruner „K“, Rapavý, Hollý, Tomášek ( 65. Novotný J.), Novotný M., Kocman, Tichý, Smetana, Dolejška. Připraveni: Šikl, Dráb, Vágner

Bania: Blšany mají silný tým

Blšany – Druhé vítězství ve druhém zápase zaznamenali blšanští fotbalisté. Výhru 2:0 nad Litoměřicemi viděli fandové Chmelařů doma.

První branku Blšan dal už ve 12. minutě Horst Siegl mladší. Jeho otec překvapivě úspěchu svého syna přihlížel, když si do Čech odskočil ze své trenérské štace v Emirátech, kde dělá asistenta Jozefu Chovancovi. Blšany byly celý zápas lepším týmem, což potvrdily ještě do konce první půle. V nastavení zvyšoval na 2:0 Froněk a Chmelaři tak mají v tabulce už šest bodů. V prvním kole totiž narychlo poskládaný tým porazil 4:3 Bílinu na jejím hřišti. V brance Blšan už se objevil Klíma, hrál také Poláček. Blšany jsou po dvou kolech na špičce fotbalového krajského přeboru, plný počet bodů má ještě Horní Jiřetín, který v příštím kole jede do Loun, a Štětí. Funkcionáři Chmelařů jsou po zahájení spolupráce s Chomutovem optimističtí a plánují rychlý návrat do divize. Tomu by se nedivil ani předseda hostujícího týmu Radek Bania. „Blšany postavily opravdu silný výběr. Pokud by se v takovém složení scházely každý týden, tak je asi o postupujícím rozhodnuto. Řekl bych, že máme na krajský přebor dobrý tým, ale domácí měli v podstatě na každém postu lepšího hráče. Mají kluky třeba z Jihlavy, Vlašimi, Bohemky, prostě kvalita. V první půli byli domácí jasně lepší, na konci zápasu jsme měli šance i my, ale pokud bychom remizovali, nebylo by to spravedlivé."

Blšany – Litoměřice 2:0

• Branky: Froněk, Siegl, ŽK 2:1, poločas 1:0, 80.
• Litoměřice: Divecký – Smetana, Kocman, M. Novotný, Rapavý – Dolejška, Grunert, Holly, Tomášek – Kuchař (46. Hranička), Tichý (62. J. Novotný).

Autor: Ladislav Pokorný

Zdroj: http://litomericky.denik.cz/…0120822.html

FK Chmel Blšany | 23.8.2012 14:22 | 1137x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 21.2.2024 0:08:41