FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

FK Chmel Blšany - FC Jiskra Modrá 4:0 ( 2:0 )

Branky: Siegl ml., Siegl st., Pilař, Zinhasovič. R: Černý, ŽK 2:0, 70 diváků.

DĚČÍNSKÝ DENÍK

Modrá se rozloučila s krajským přeborem porážkou v Blšanech

Blšany – Prohra 0:4 na hřišti Chmelu Blšany uzavřela nepříliš povedenou sezónu FC Jiskra Modrá, která sestupuje z krajského přeboru.

Úvod patřil domácím Chmelařům. „Blšany nám prvních dvacet minut nepůjčili míč a zaslouženě se dostali do vedení 2:0,“ konstatoval vedoucí Jiskry Ladislav Michalec. Čekání na branku ukončil Pilař, který dlouho neváhal a lehkou střelou rozvlnil síť poprvé. Druhou branku přidal ve 33. Siegl ml. Kalanin udržel míč, odcentroval od rohového praporku a „Helmut“ sám před brankářem poslal míč o břevno do branky Modré.

Modrá se zlepšila

„V tu dobu jsem ale vyrovnali hru, ovšem Klínský v samostatném úniku brankáře domácích bohužel nepřekonal,“ litoval zahozené šance Michalec.

Ve druhém dějství Jiskra držela více míč na svých kopačkách, ovšem branka nepřicházela. „Své šance jsme měli, ve velké šanci zklamal střídající Sýkora,“ krčil rameny vedoucí Modré.

Branka nepřišla

Na druhé straně se musel vytasit se skvělými zákroky mladičký Podhorský, který vytěsnil bombu Nováka, následně další pumelici vyslal Pilař, Podhorský jeho projektil nadvakrát zkrotil.

„V posledních deseti minutách už nám viditelně docházely síly a Blšany nás ještě dvakrát brankově potrestaly,“ posteskl si Ladislav Michalec. V 81. založil akci Novák, posunul Klímovi, ten poslal do vápna, kde si na míč naskočil volný Zinhasovič a potřetí rozvlnil síť Jiskry.
Brankovou tečku za utkání i sezonou napsal v 86. výstavní střelou kanonýr Horst Siegl.

„V úvodu byly Blšany lepší, ve druhém poločase zase my. Byla škoda, že jsme nedali kontaktní branku. Nyní se připravujeme v našem areálu na řadu soustředění, přijedou samozřejmě i Teplice,“ dodal závěrem vedoucí Jiskry Ladislav Michalec.

CHMEL BLŠANY – JISKRA MODRÁ 4:0

Poločas 2:0. Branky: Siegl ml., Siegl st., Pilař, Zinhasovič. R: Černý, ŽK 2:0, 70 diváků.
Modrá: Podhorský – Kolinger, J. Kosejk, Aug. Čapek, Konšal – Struha, Ant. Čapek, Růžička, Klínský – Hanzlík (40. Sýkora), Fichtner

Zdroj: http://decinsky.denik.cz/…m-poraz.html

FK Chmel Blšany | 22.6.2011 13:37 | 1206x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 1.10.2023 7:36:56