FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Fanoušci, pojďte na fotbal...

Gambrinus liga Přijďte podpořit svůj tým na 24.kolo Gambrinus ligy. I vy můžete rozhodnou to atmosféře na stadionu? Náš web se připojil k další výzvě fanoušků k návštěvě fotbalu. Ostatně po zveřejnění poslední výzvy bylo v Blšanech poprvé vyprodáno…

Přijďte na stadion svého oblíbeného klubu z Gambrinus ligy a podpořte je v cestě za ligovými body! Vaše hlasivky mohou dopomoct Vašemu týmu k lepšímu výkonu. Pojďte na stadion,Váš tým Vás potřebuje. Fotbal bude atraktivnější, jen když bude na stadionech lepší atmosféra! Jak myslíte,že by vypadala Premier League či Primera Division, kdyby hráče obklopovaly poloprázdné stadiony? Proto Vás vyzíváme, aby jste přišli na fotbal a pokusili se zvednout kvalitu Gambrinus ligy, hráčům se hraje lépe při plnějších stadionech.

Proč jít na 24.kolo Gambrinus ligy:

-sehraje se pražské (Sparta Praha-Slavia Praha) a severočeské (Slovan Liberec-FK Teplice) derby

-je o co hrát, jak o záchranu, tak o udržení naděje na potenciální šanci na titul

-čeká se dobré počasí, přijďte se bavit fotbalem i fanděním na stadionech

Jaký je problém u českých fanoušků:

-když přijde na stadion slušný počet diváků, polovina lidí jen sedí a reaguje jen na své ,,oblíbené? pokřiky, celý zápas dokáží fandit jen ultras (kotel)

-čeští fanoušci jsou netrpěliví, pokud se jim fotbal nelíbí, velmi brzy začínají být netrpěliví a začínají pískat

Pozvánka na 24.kolo:

Sparta Praha-Slavia Praha (So-8.4.2006–14:25)

Zřejmě šlágr 24.kola! V tomto utkání proti sobě nastoupí již po 263. tradiční rivalové Sparta a Slavia. V podzimním utkání vyhrála Slavia na Strahově, v utkání, které na živo sledovalo téměř 15000 diváků, zvítězila 4:1! Sparta potřebuje opět bezpodmínečně vyhrát. Proto se dá čekat maximální nasazení a doufejme, že i dobrý fotbal?

Vysočina Jihlava-Baník Ostrava(So-8.4.2006–18:00)

Toto utkání se již jistojistě bude sčítat v sestupových počtech, oba kluby jsou na hranici propasti. Ovšem zatímco u Jihlavy se čekalo, že bude tam kde je, u Baníku Ostrava se to před sezónou zřejmě ani v nejmenším nečekalo!

Slovácko-Chmel Blšany(So-8.4.2006–20:00)

Bude to tuhý boj o zachránu Slovácko se drží na 13.pozici naopak Blšany jsou na 15.pozici, ale mají oproti Slovácku dva zápasy k dobru. Slovácko bude mrzet porážka od Ostravy 2:0 naopak Blšany překvapivě v posledních třech kolech remizovaly 0:0 a to s Libercem, Jihlavou a Spartou! Bude to pěkný zápas o udržení v Gambrinus Lize.

Marila Příbram-Viktoria Plzeň(Ne-9.4.2006–17:00)

Marila se dočkala svých prvních jarních utkání – s Jabloncem remizovali 2:2 a s Tescomou Zlín prohrála 1:0. Tescoma Zlín si ze 4 jarních zápasů dokázala vybojovat jen 5 bodů, proto to bude určitě boj o důležité body do tabulky?

Mladá Boleslav-Tescoma Zlín(Ne-9.4.2006–17:00)

Mladá Boleslav v posledním domácím utkání převálcovala pražskou Slavii 4:1! Skvělým výkonem se blýskl hlavně Kulič a vypadá to, že Boleslav se ještě pokusí zaútočit na 3.místo v tabulce, i protože v posledním zápase na hřišti Viktorie Plzeň vyhrála 1:0.

Siad Most-Jablonec 97(Ne-9.4.2006–17:00)

Fanoušci fotbalu! Nenechte si ujít utkání 24. kola Gambrinus Ligy mezi FK Siad Most a FK Vysočina Jihlava. Čeká se tuhý souboj. Most bude chtít před domácím publikem napravit porážku utrženou na Slávii, Jablonec bude chtít odčinit výhru Brna na svém hřišti. Přijďte podpořit své borce v zápase, který začíná v neděli 9. dubna od 17:00 hodin na mosteckém ?Letním stadionu?.

1.FC Brno-Sigma Olomouc(Ne-9.4.2006–17:00)

V moravském duelu čtrnáctého Brna proti Sigmě Olomouc se budou oba týmy chtít dostat do lepší herní i výsledkové pohody. Mírným favoritem utkání je Sigma Olomouc, ale Brno dokáže doma zabrat. Očekávejme proto vyrovnané utkání!

Slovan Liberec-FK Teplice(Po-10.4.2006–16:40)

Fanoušci fotbalu, těšte se! Jedním z vrcholů 24. kola Gambrinus Ligy bude zápas mezi FC Slovan Liberec a FK Teplice. Liberec bude chtít potvrdit roli lídra soutěže, naproti tomu Teplice se pokusí o stažení hrozivě vypadajícího libereckého náskoku v čele tabulky. Nenechte si ujít tento výjimečný zápas a přijďte podpořit svůj oblíbený tým v utkání, které začíná v pondělí 10. dubna od 16:40 hodin na libereckém stadionu ?U Nisy?.

Do této akce se zapojili tyto webové stránky:

Oficiální fanouškovský web fotbalového klubu FK SIAD Most - informace, zápasy, články atd. ¨

FK Chmel Blšany | 4.4.2006 12:33 | 800x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 5.6.2023 19:18:07