FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Fanoušci, choďte na české fotbalové soutěže

obrazek Náš web se rozhodl podpořit iniciativu skupiny fanoušků, kteří se snaží tímto vyzvat diváky k tomu, aby více chodili na český fotbal. Náš web se tímto stává jedním z těch, který tuto společnou výzvu fanoušků zveřejňuje:

Fotbaloví fanoušci v Česku se spojili a vytvořili unikátní fanouškovskou kampaň. České fotbalové stadiony zejí prázdnotou. Pojďme s tím společně něco udělat. Fotbal diváky potřebuje, hraje se totiž pro ně. Na českých stadionech jich je ale žalostně málo!

V posledních letech se fotbalové stadiony v Česku modernizují, staví se nové tribuny, zastřešují se, dávají se nová sedadla, budují se nové toalety, vyhřívané trávníky, velkoplošné obrazovky, zlepšuje se bezpečnost, nabídka ve stáncích, pořádají se doprovodné akce a spousta dalšího. Diváci ale stále nechodí.

Vše začíná u vedení ČMFS. To nedělá pro fanoušky vůbec nic! Volba jejího předsedy trvala 9 měsíců a očekávané změny nepřinesla! Místo zvolení Ivana Haška, nové krve v tomto zkorumpovaném vedení, zvolilo ?nové? zástupce. Zástupce, kteří v korupci jeli a pokud říkají, že o ní nic nevědí, tak lžou. ČMFS se bojí změn! Proč svaz nebojuje například proti nevhodným časům výkopů televizních utkání? Proč nezametl pořádně s korupcí? Proč funkcionáři, za kterých byla korupce prokázána, byly opět na svá místa zvoleni?

Jelikož vedení ČMFS se diváka na stadion přilákat nesnaží, navrhujeme tyto změny, které diváka do hlediště přitáhnou:
zavedení videorozhodčího – o sporných brankách by nebyl pochyb. Kamera by prokázala jasně, zda míč byl či nebyl za brankovou čarou.
profesionalizace rozhodčích – současní rozhodčí mají pískání jako vedlejší zaměstnání. Na pískání se zas tolik nesoustředí a dělají tak chyby, které hrubě ovlivňují utkání. Profesionalizací se tomu dá předejít.
nominaci většího počtu (alespoň dvou) hlavních rozhodčích na každé utkání. O tom, kdo by utkání řídil by se rozhodlo losem za přítomnosti médií, zástupce svazu, zástupců obou klubů. Předešlo by se tak manipulování s tím, kdo jaký zápas bude pískat.

Přijďte na fotbal! Přijďte strávit příjemné odpoledne, podvečer nebo večer na fotbalovém stadionu! V porovnání s návštěvou jiných kulturních akcí, jako je třeba kino, je kopaná stále poměrně levnou zábavou- ceny vstupenek na Gambrinus ligu málokdy přesahují stokorunu. Fotbal vychází daleko levněji, než třeba hokejová extraliga. Navíc strávíte dvouhodinový čas na čerstvém vzduchu.

Vemte na fotbal své kamarády, přátele, známé, rodiče, děti, sousedy… Fotbal je přeci společenský fenomén!

Na fotbalovou Gambrinus ligu Vás zvou:
www.spartapraha.net, www.chmel-blsany.ic.cz, www.fksiadfans.cz, www.czechfans.ic.cz, www.ultraszdar.wz.cz, www.fotbalinfo.com, www.sparta.kvalitne.cz, www.zalesnaboys.unas.cz a www.blog.lide.cz/sigmafans. www.slaviaforever.cz, www.jirkku.com

Tyto ankety jsou na všech výše uvedených webech.

Pokud chcete naší společnou akci podpořit, dejte tuto zprávu také na svůj web. Děkujeme.
www.spartapraha.net, www.chmel-blsany.ic.cz, www.fksiadfans.cz, www.czechfans.ic.cz, www.ultraszdar.wz.cz, www.fotbalinfo.com, www.sparta.kvalitne.cz, www.zalesnaboys.unas.cz a www.blog.lide.cz/sigmafans. www.slaviaforever.cz, www.jirkku.com

Tento web s touto fanouškovskou kampaní plně souhlasí a plně ji podporuje. Věříme, že se nám podaří na fotbal nalákat nové fanoušky!

FK Chmel Blšany | 28.3.2006 22:28 | 870x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.11.2023 22:41:36