FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Exkluzivní rozhovor s majitelem klubu panem Novotným

Dnes proběhl s majitelem klubu za pomoci emailové komunikace rozvor pro web www.fkchmelblsany.cz

1)      Proč jste se rozhodl koupit klub FK Chmel Blšany?

Podporoval jsem klub Bohemians 1905, fotbal mi velmi chytnul a  rozhodl jsem  se  koupit vlastní klub, který bych mohl vlastním přičiněním ovlivňovat.

Koupením FK Chmel Blšany jsem si koupil kus velké fotbalové tradice, která bohužel začala lehce hasnout a mojí prioritou je dostat náš klub do 2let do  ČFL a případně ještě výše.

2)      Co jste udělal jako první k návratu FK Chmel Blšany na vrchol?

No za prvé jsem se dohodnul s trenérem Josefem Němcem na jeho setrvání v klubu, protože znal problém klubu, a protože ho pokládám za dobrého trenéra a člověka, kterému velmi záleželo na udržení klubu a jeho existenci.

Udržením  trenéra a člověka, který podporoval v minulosti klub a to jak finančně, tak také svojí účastí bylo velmi důležité pro klid v kabině a pro získání kvalitního kádru.

Já osobně si velmi vážím toho, že pan Josef Němec v týmu  zůstal a děkuji mu  za dosavadní úspěchy.

Za druhé jsem chtěl kompletně vyměnit hráčský kádr, který v minulé sezóně nemohl konkurovat a který nemohl být konkurenční ani v této sezóně.

Proto jsme přijali hráče, kteří mají zkušenosti z první fotbalové ligy (Macek, Poláček, Klimpl) a další hráče z výších soutěží.

Za třetí podstatnou záležitostí je naše finanční stabilita a myslím si, že třetí bod je ten nejpodstatnější k bezproblémovému chodu  každého klubu.

3)      Jaké máte cíle pro tuto sezonu?

Pro tuto sezónu je naprosto jasný cíl a to je postup do divize + posílení na jaro o další minimálně tři ligové hráče. Znova se vracím k tomu co jsem již  řekl, že si přeji být do dvou let v ČFL.
 

4)      Co máte pro fanoušky připravené nového?

Pro fanoušky máme připravené při každém domácím zápase pravidelné soutěže o hodnotné ceny, které se konají během poločasu.

Dále budeme dělat dvakrát do sezony přátelské utkání FK Chmel Blšany proti  týmu fanoušků, na tento zápas
bude možné se registrovat na internetu.

Díky tomu, že vlastním společnost AUTO-NOVO-TEAM, která je autorizovaným dealerem značky KIA, tak chystáme pro naše fanoušky, slevové kupóny na koupení nového vozu značky KIA a to ve výši až –10% + slevu na servis značky KIA a to –25%

5)      Jak často a kde trénuje Váš tým?

Blšany v současnosti trénují 3× v týdnu a to dvakrát na domácím hřišti v Blšanech a jednou v týdnu probíhá kondiční trénink v Praze, který je spojený s rehabilitací hráčů.

6)      Vrátí se FK Blšany k tradičním barvám dresů?

Ano, pokud se nám podaří postup do divize a to věřím, že se povede, tak se FK Blšany budou oblékat od příští sezóny do Žluto-modrých barev.

 7)      O Vás víme, že jste podnikatel a že jste byl profesionálním automobilovým závodníkem co nám k tomu řeknete?

Podnikám v oboru automobilového průmyslu, marketingu, realitní činností, nákladní motorovou dopravou a provozem čerpacích stanic.

Profesionálním automobilovým závodníkem jsem byl již od roku 1986 a s kariérou jsem skončil v roce 2005, za tu dobu jsem získal myslím celkem 10 titulů mezinárodního mistra republiky.

Celou mojí kariéru jsem závodil ve formulových vozech a až na konci kariéry jsem přešel na cestovní vozy.

8)      Chystáte změny v této sezóně v týmu?

Jak jsem již řekl, budeme určitě posilovat náš tým na jarní část sezóny a s tím budou jistě probíhat změny v sestavě klubu, ale kdo zůstane a kdo nás  opustí není v tento okamžik na pořadu dne a proto bych toto téma dále nerozebíral.

Podotýkám, že náš tým podává v sezoně velmi kvalitní výkony a jeho posílení bude spojeno s přípravou na postup do divize.

9)      Jak jste spokojený s počátkem sezóny?

Samozřejmě  že jsem spokojený, ale neskromně vám řeknu, že jsem to čekal a dokonce jsem čekal, že to bude ještě trošku lepší. Každopádně máme kvalitní kádr a myslím, že velmi dobře fyzicky vybavený a proto jsem přesvědčený, že na rozdíl od konkurence nebudeme mít velké propady a náš tým bude velmi stabilní po celou sezonu.

Rád bych poděkoval všem našim hráčům a realizačnímu týmu za dobře odvedenou práci, které si velmi vážím.

10)   Co chcete říct vašim fanouškům ?
 

Určitě jim moc poděkovat za přízeň, kterou k tomuto klubu mají a že všichni z týmu budou velmi rádi pokud budou chodit naplno fandit na náš stadion a podpoří kluky v dobře rozjeté sezóně.

Budeme rádi když nám pomůžete učinit  rekord v počtu fanoušků na domácím zápase.

Bez vás to nejde, tak nám svou  přítomností pomožte a my se za vás na hřišti popereme o každé vítězství a ve finále společně na domácím stadionu oslavíme titul.

Mám rád jedno rčení a já se sním vždy řídím. Druhý je pouze první poražený my chceme být první a FK Chmel Blšany bude první.

Marek Novotný
Jednatel-Majitel
Autorizovaný dealer:
Kia Motors

AUTO-NOVO-TEAM s.r.o.
Pražská 670
Řevnice u Prahy 252 30

FK Chmel Blšany | 2.10.2012 22:18 | 1796x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 9:43:07