FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Druholigová etapa Blšan začíná

2.liga Sotva jsem zametli za sezonou 2005/2006, už přichází ročník další. Do druholigové sezony vstoupí náš klub s mnoha změnami- s novým trenérem a realizačním týmem, sportovním ředitelem, hracím časem a samozřejmě i nový hráči. Přípravy na ročník 2006/2007 už začínají.

Velká většina otazníků ohledně nové sezony již byla zodpovězena. Novým trenérem A-mužstva se stává zkušený Přemysl Bičovský. O něm jsme již psali. První setkání nového trenéra s hráči Blšan proběhne ve čtvrtek 22.6. v 11.hodiny v Blšanech. Tím fakticky odstartuje letní příprava hráčů, i když program zápasů se zatím ještě dojednává. Jisté je, že první přátelské utkání se hraje už tuto sobotu od 11:00 v Plzni proti místní Viktorii. To si bude kouč Bičovský poprvé moci vyzkoušet jednotlivé hráče. Změny v kádru ale ještě budou velké, už nyní odešel Trapp, Muller a všichni hráči z hostování. Na odchodu jsou i další, například Pešír a Krejčí trénují v Mostě. Realizační tým zatím není znám, ten si vybere trenér Bičovský.

Právě se Siadem Most začíná počínaje touto sezonou Chmel intenzivně spolupracovat. Most nám nabídne hráče druholigové úrovně a Blšany na oplátku zajistí jejich rozvoj ve druhé lize a také možnost trénovat v blšanském areálu. Součástí partnerství bude i finanční pomoc ze strany Mostu k financování druhé ligy. Ten chce náš klub využít hlavně k výchově svým mladých fotbalistů. Za Chmel by tak mohli nastupovat i mladí hráči ze zahraničí, které Most také hledá a některé už i má. Blšany tím budou mít zajištěn dostatečně silný kádr.

S novou sezonou přichází i další změny. Na post sportovního ředitele klubu se po letech vrací místní legenda Zdeněk Kovář. Ten za Blšany kdysi aktivně hrál, poté zde dělal sekretáře a pak i sportovního ředitele. Na posledně jmenovaný post se vrací nyní. Mezitím prošel Kovář kluby v Teplicích a na Žižkově.

Pro fanoušky bude důležitější změnou to, že od nové sezony se budou domácí zápasy v Blšanech hrát v novém termínu, pokud tomuto přání vyhoví ČMFS, což by měla být jen formalita. Na fotbal budete moci chodit v neděli od 10:30, čímž klub vychází vstříc přání fanoušků. Tento termín má navíc v Blšanech tradici. „Všem budou chutnat před obědem klobásy, steaky a pivko“ přidala další pozitivní stránku dopoledního termínu ekonomka Hana Záleská. Snad staronový termín přitáhne fanoušky do ochozů.

Druholigová sezona už je také rozlosována. Prvním soupeřem Blšan bude 6.srpna na domácím hřišti tým Jakubčovic. Zajímavé zápasy se uskuteční např. 10.9. (přijede Bohemians 1905 se spoustou fanoušků), či 8.10. (v Blšanech exprvoligový zápas s Jihlavou). Kompletní podzimní kalendář už najdete na našich stránkách.
http://www.chmel-blsany.ic.cz/index.php?…

Na závěr ještě jedna malá změna. V oficiálním rozpise soutěží bude FK Chmel Blšany uvádět od letošní sezony nově naše stránky www.chmel-blsany.ic.cz ! Tento web se tak v podstatě stává oficiálním klubovým, jiné informační stránky Blšany mít nebudou. A přidejme ještě malou zajímavost. Naše webové stránky vznikly právě spoluprácí fanoušků Mostu a Blšan (web nám vytvořil Michal Veselý z Mostu). Takže na úrovni Internetu spolupráce Most-Blšany funguje již od zimy. Předběhli jsme tak funkcionáře klubů o půl roku…

FK Chmel Blšany | 21.6.2006 8:56 | 594x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 6.12.2023 8:07:47